Integruota anglų ir fizikos pamoka

Žemės dienai skirta integruota anglų ir fizikos pamoka 7 klasėje. Mokiniai pasirinkę dangaus objektą ar reiškinį jį piešė. Keliais sakiniais ne tik lietuviškai, bet ir angliškai apibūdino kuo šis objektas sužavėjo.
Fizikos mokytoja Vitalija Petronienė
Anglų kalbos mokytoja Sandra Vitkevičiūtė

Last Updated (Thursday, 12 May 2022 08:15)

Atvirų durų diena ir Kaziuko mugė

Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje Kovo 4 dieną (penktadienį) vyko Atvirų durų diena ir Kaziuko mugė. Atvykę mokinių tėvai buvo pakviesti trumpai ekskursijai po mokyklą, kurią vedė mokyklos direktorė Justina Rupeikienė ir mokyklos pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė. Tėvai galėjo artimiau susipažinti su mokykla, jiems buvo pasiūlyta pažiūrėti trumpą filmuką apie mokyklą bei  įvairias vykdomas veiklas. Tėveliai taip pat apsilankė ir mokyklos dailės galerijoje, kurios ekspoziciją pristatė mokytojas Balys Tuskėnas. Ekskursijos metu tėvai buvo pakviesti traukti suvenyrus iš "Laimės šulinio". Dovanėlės buvo kurtos mūsų mokyklos mokinių. Vėliau visi svečiai buvo pakviesti į Kaziuko mugę, o po mugės užsukti į kavinukę ir pasivaišinti saldžiais kepiniais ir karštais gėrimais. Kavinukėje darbavosi devintos klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Sandra Vitkevičiūtė. Pavalgius svečiai turėjo galimybę nusipirkti džiovintų vaistažolių, vaisių, prieskonių bei rankų darbo maišelių. Devintos klasės mokiniai vykdo ekonomikos projektą, kuriam vadovauja mokytoja Eglė Mitkienė. Projekto tikslas yra skatinti mokinių verslumą.

Konferencija skirta Žemės dienai

Kovo 15 d. Pasvalio krašto muziejuje vyko konferencija skirta Žemės dienai „Klimato kaitos aktualijos. Padėkime Žemei“. Mūsų mokyklos mokinių komanda, lydima mokytojos Jurgitos Sereikienės, gilino žinias klimato kaitos klausimais, susipažino su Afrikos žemynu geologo žvilgsniu bei apžvelgė Pasvalio krašto karsto ypatumus. Mokiniai aplankė muziejaus ekspozicijas, pasidalino turimomis žiniomis bei naujais įspūdžiais.

Meninio skaitymo konkursas

Kovo 1 d. mokykloje įvyko 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas. Eiles deklamavo 22 mokyklos pradinukui. Jie pasirinko Violetos Palčinskaitės, Almos Karosaitės, Juozo Erlicko ir kitų poetų eiles. Konkursą vedė septintokė Gabrielė. Pradėdama konkursą ji sakė, jog tik tas, kuris lūpomis geba perteikti žodžio grožį, gali save vadinti tikruoju žodžio mylėtoju. Komisijos sprendimu:

1-ają vietą užėmė trečiokė Tėja Tamašauskaitė
2-ają vietą užėmė Ieva Remeikaitė
3-iają vietą pasidalino pirmokė Inesa Židonytė ir trečiokė Darija Šimbaraitė

Last Updated (Monday, 07 March 2022 18:39)

Pilietinė akcija „Vienas žodis - Lietuva“

Lietuvos atkūrimo dienai paminėti 5─10 klasių mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Vienas žodis - Lietuva“. Integruotose veiklose mokiniai domėjosi Lietuvos istorija, atliko kūrybines užduotis. Pažvelgę į kasdienybės spalvas, atrado trispalves kompozicijas buityje, kasdien naudojamuose daiktuose ir taip įamžino.

Last Updated (Thursday, 17 February 2022 19:58)

Jūsų IP: 34.204.174.110
Šiandien: May 16, 2022