Mokiniams, darbuotojams

Susitikimas su Lietuvos moksleivių sąjungos atstovais

Šiandien mokykloje vyko susitikimas su Lietuvos moksleivių sąjungos atstovais. Jie pristatė organizacijos tikslus, uždavinius, veiklas, bet pakvietė prisijungti prie LMS. Susitikime dalyvavo 8-10 klasių mokiniai.

Sausio 13-oji – Lietuvos laisvės gynėjų diena.

Sausio 13-oji – Lietuvos laisvės gynėjų diena. Ji mena 1991-uosius metus, kai tūkstančiai mūsų atkurtos laisvos šalies žmonių rinkosi į didžiuosius Lietuvos miestus saugoti svarbiausių valstybės objektų nuo sovietinės karinės agresijos. Kasmet paminėdami šią dieną uždegame atminimo žvakutes languose ir savo širdyse. Kad atmintume tuos, kurie neteko gyvybės gindami mūsų visų Laisvę.
Degant žvakutėms, pagerbėme žuvusius tylos minute, kalbėjomės su mokytojais apie vienybės, drąsos, meilės tėvynei prasmę. Žiūrėdami sausio 13 d. įvykių nuotraukas ir vaizdo įrašus prisiminėme tą sunkų Lietuvai metą.
Dalyvaudami tokioje akcijoje nepamirštame svarbių mūsų valstybės datų, pagerbiame Lietuvos gynėjus, žuvusius už visų mūsų ateitį. Ir skaudžiai suvokiame, kokia brangi ir trapi yra Laisvė.

Karnavalas „Paslapčių galerija“

Dalinamės akimirkomis iš Karnavalo "Paslapčių galerija".

Kalėdinių žaisliukų lipdymas

Ikimokyklinio ugdymo vaikučiai lipdė kalėdinius žaisliukus savo eglutėms. Taip pat Keramikos būrelio mokinukai surengė virtualią darbelių parodėlę. Kviečiame pasigrožėti.

Last Updated (Friday, 30 December 2022 19:01)

Konkursas „KEISK IS"

5 ir 6 klasių mokinių komandos varžėsi UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro organizuojamame konkurse „KEISK IS" (įgyvendinant projektą „Panevėžio regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“), kurio metu skatinama pasitikrinti vaikų žinias apie atliekų rūšiavimą ir laimėti aplinkai draugiškų prizų.
Pirmos vietos nugalėtojų komanda džiaugėsi apdovanoti ekologiškais prizais: daugkartiniu maišeliu, ekologiška gertuvė, ir termopuodeliu. Visi dalyviai gavo paskatinimo prizus: daugkartinius maišelius ir ekologiškas užrašines su tušinukais.

Last Updated (Friday, 30 December 2022 18:54)

Jūsų IP: 44.192.247.184
Šiandien: Jan 27, 2023