MOKYKLOS VEIKLA KARANTINO METU

Mokyklos veikla vykdoma NUOTOLINIU BŪDU.

Visais klausimais keiptis telefonu:

8-65835673 (Raštinė)

8-65835669 (Buhalterija)

Mokyklos direktorius tel. 8-68139920

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui tel. 8-67348523

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui ir administracijai tel.8-68160698

Socialinis pedagogas tel. 8-61497373

Primename, kad nuo 2020 m. spalio 26 iki spalio 30 d. priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams, 1–4 klasių, 5–10 klasių mokiniams pagal bendruosius ugdymo planus yra Rudens atostogos. Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro pranešimu, informuojame, kad nuo 2020 lapkričio 3 d. iki lapkričio 6 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams veikla organizuojama kontaktinių būdu grupėse; 1–4, 5–10 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu (namuose); neformaliojo ugdymo švietimo užsiėmimai vykdomi nuotoliniu būdu, švietimo pagalba mokiniams teikiama nuotoliniu būdu. Kai sulauksime kitų Vyriausybės sprendimų informuosime apie ugdymo organizavimą nuo lapkričio 9 d.

Direktorė Justina Rupeikienė

Last Updated (Friday, 30 October 2020 17:55)

Atminties kelias

Kasmet rugsėjo 23 d. mūsų mokyklos mokiniai mini Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną.

Šiais metais mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje ,,Atminties kelias". Jos metu 5-10 klasių mokiniai ėjo iki buvusio Saločių žydų geto. Skaitė prisiminimus apie Saločių žydų bendruomenę ir jos likimą Antrojo pasaulinio karo metais. Sužinojo apie lietuvius gelbėjusius žydus. Vienas iš jų - Antanas Poška.

Mokiniai į renginį atsinešė dekoruotus, užrašytus akmenėlius. Prisimenant aukas skaitė vardus ir iš akmenėlių sudėliojo menorą, uždegė žvakės.

Svarbu pažinti praeitį ir neleisti, kad tai kas įvyko Holokausto metu, pasikartotų.

Last Updated (Friday, 25 September 2020 12:57)

Pradedame minėti mokyklos 90-metį!

1930 metais rugsėjo pirmą dieną duris atvėrė nauja mokykla Saločiuose.

Šiai datai paminėti visi mokyklos, mokytojai mokiniai sudėjo margaspalvį žiedų kelią nuo įkūrimo iki 90-mečio. Gėlių įvairovė ir spalvos atspindi turtingą mokyklos istoriją.
Ačiū mokiniams ir mokytojams už žolynus ir įvairiaspalvius gėlių žiedus.