Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

KARNAVALAS „NEW YORK“

Besibaigiančių 2023-ųjų metų pabaigoje mokyklos bendruomenė, svečiai turėjo netikėtą galimybę iš arčiau pamatyti didingą miestą, tituluojamą pasaulio sostine. Dėka lakios fantazijos, kūrybinio šėlsmo ir kruopštaus darbo gimė stebuklas – Niujorkas persikėlė į Saločių Antano Poškos pagrindinę mokyklą, kur vyko tradicinis kalėdinis karnavalas! Visus užbūrė Laisvės statula, dangoraižiai, Manheteno aveniu, muzika, šokiai ir šėlstantis jaunimas. Turėjome puikią progą pasidžiaugti išradingomis dekoracijomis, originaliais mokinių, mokytojų ir mamų pasirodymais. Kasmet karnavalui šokį padovanoja Saločių moterų šokių kolektyvas „Mėta“ (vadovė J. Preidžiuvienė). Smagu buvo sulaukti svečių iš Biržų, šokio namų „PA.SHOCK“ (vadovė V. Lansbergienė). Dėkojame idėjos, dekoracijų autoriui, mokytojui Baliui, choreografei, muzikos mokytojai Kristinai, scenarijaus autorei, mokytojai Jurgai, renginio vedėjoms, dešimtokėms Brigitai ir Erlandei, klasių vadovams ir mokiniams, kūrusiems ir kantriai repetavusiems pasirodymus, ir kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui, prisidėjusiam kuriant šventę. Visiems puikiai pavyko įsikūnyti į laisvojo miesto gyventojus ir svečius: muzikos žvaigždes ir benamius, kaubojus ir klajoklius romus, pasakų nykštukus ir keistuolius. Skirtingus žmones suvienijo šokis, noras džiaugtis ir būti drauge.
Tariame AČIŪ nuolatiniams mokyklos karnavalo rėmėjams Saločių miestelio ir aplinkinių kaimų bendruomenei (Saločių Bendruomenė), ŽŪB „Saločiai“, VšĮ Būk geresnis, tėveliams S. ir M. Ratkams, V. ir M. Štopiniams, L. ir R. Samulioniams, T. ir V. Jasiukėnams, buvusiam mokiniui D. Ratkui, skulptoriui V. Remeikai už finansinę paramą ir suteiktą galimybę visiems kartu nors trumpam nusikelti į Niujorką, jį pažinti per šokį ir kūrybą.

Last Updated (Wednesday, 17 January 2024 11:27)

 

Naktis mokykloje

Lapkričio 17 d. vakare mokykloje vyko prevencinis renginys „Naktis mokykloje“. Į renginį pakvietėme Pasvalio rajono PK Bendruomenės pareigūnę Modestą Modesta Bendruomenės Pareigūnė, kuri mokiniams kalbėjo apie saugų ir atsakingą elgesį elektroninėje erdvėje, socialiniuose tinkluose. Taip pat bendruomenės pareigūnė ir mūsų mokyklos jaunosios policijos rėmėjos Odeta, Brigita ir Erlandė paruošė smagią estafetę, kurios metu mokiniai pasitikrino savo teisines žinias, bet ir pasimatavo pareigūno uniformą. Susitikimo pabaigoje visus įtraukė linksmas, greitos orientacijos reikalaujantis žaidimas.
Po to vyko sportinės estafetės, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytojas Kostas Solovjovas ir anglų kalbos mokytoja Sandra Solovjovienė. Vėliau mokiniai skirstėsi į veiklų sekcijas. Vieni ėjo gaminti naktipiečių, prižiūrimi mokytojo padėjėjos Saidos Petrošaitienės ir socialinės pedagogės Dovilės Srėbalienės. Kiti vadovaujami dailės mokytojo Boleslovo Tuskėno gamino scenos dekoracijas artėjančiam karnavalui arba rinkosi užsiėmimą pas muzikos mokytoją Kristiną Piestinienę. Ten vaikai susipažino su skrebinimo technika ir gamino atvirukus. Treti dalyvavo „Naktinio tinklinio“ varžybose. Pasistiprinę ir atgavę jėgas mokiniai demonstravo savo žinias sveikos gyvensenos protų mūšyje, kurį parengė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Oksana Vaserytė (Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras) ir mokyklos psichologė Diana Kraptavičienė. O kaip naktis be lobio paieškos! Susiskirstę į komandas mokiniai įnirtingai ieškojo lobio, vadovaudamiesi duotomis užuominomis ir atlikdami prie jų paliktas užduotis. Vėliau mokiniai šoko just dance, o po jo laukė naktinis filmas.
Ačiū visiems mokytojams, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo, idėjų generavimo, veiklų koordinavimo ir budėjimo prevencinio renginio metu. Taip pat ačiū Mokinių tarybos narėms 10 klasės mokinėms Rusnei Štopinytei, Brigitai ir Erlandei Navickaitėms, 9 klasės mokinei Odetai Samulionytei už aktyvų įsitraukimą ir pagalbą organizuojant lobio paieškos žemėlapį ir aktyvias veiklas. Už skanius pyragus ačiū Kamilei Bagdonaitei (5 kl.), Augustui Štopiniui (6 kl.) ir Nojui Jasiukėnui (9 kl.).
Soc. pedagogė Dovilė Srėbalienė

Last Updated (Friday, 01 December 2023 10:41)

 

Kvadrato varžybos

Lapkričio 21 d. vyko mergaičių, gimusių 2011m. ir jaunesnių, rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos mokinėms atkaklioje kovoje pavyko nugalėti varžoves ir laimėti pirmą vietą. Sveikiname nugalėtojas.
Fizinio ugdymo mokytojas Kostas Solovjovas
 

Šiaurės šalių literatūros skaitymai

Lapkričio 17 d. literatūros pamoką penktokai praleido bibliotekos skaitykloje. Susirinkome į tradicinius rudeninius Šiaurės šalių literatūros skaitymus. Užsidegėme žibintą ir paėmėme į rankas nuostabiosios Astridos Lindgren knygas. Šįkart mokiniai skaitė ištraukas iš knygos „Emilis iš Lionebergos“. Paskaitę dalyvavo literatūrinėje viktorinoje. O po to patys kūrė skirtukus skaitomoms knygoms su žaismingais Emilio ir Pepės Ilgakojinės paveikslėliais. Smagi ir naudinga pamoka!
Lietuvių kalbos mokytoja Jurga Gylytė Pečiokienė ir bibliotekininkės Diana Kraptavičienė ir Daiva Jonėnaitė
 

Žibintų kūrimo dirbtuvės ir garsiniai skaitymai

Lapkričio 17 dieną, bendradarbiaujant su mokyklos neformalus ugdymo mokytoja, psichologe ir Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekos Dagių skyriaus bibliotekininke, Dagių DC vyko žibintų kūrimo dirbtuvės ir garsiniai skaitymai, skirti Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti. Mokiniai lankstė iš popieriaus žibintus origami technika ir dekoravo savo atsineštus stiklainius, kurie veiklos metų tapo žibintais. Po veiklos vyko garsiniai skaitymai iš knygos Astrida Lingren „Emilis iš Lionebergos“. Visi turėjome kūrybingą, smagų ir prasmingą laiką kartu.

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien23
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę23
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2660
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528820

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120