Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

Judumo ir eksperimentų diena „Judu ir atrandu"

Rugsėjo 20 d. mokykloje vyko Judumo ir eksperimentų diena „Judu ir atrandu". Renginys prasidėjo nuo paskaitos „Sveika gyvensena. Pradedu sportuoti nuo ko pradėti?“. Po paskaitos mokiniai buvo pakviesti į mokyklos stadioną atlikti mankštą. Po mankštos vyko veiklos sekcijose. 5─6 kl. mokiniai ėjo prie Mūšos upės ir atliko vandens kokybės tyrimus, vandens filtravimą bei skaičiavo vandens tėkmės greitį. 7─8 kl. mokiniai ėjo į mokyklos parką ir ten tyrė medžių amžių, gamino lapų antspaudus iš gipso. 9─10 kl. mokiniai ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis. Aplankė keliautojo Antano Poškos gimtinę Gribkeliuose.
Fizinio ugdymo mokytojas Kostas Solovjovas

Last Updated (Friday, 11 November 2022 09:59)

 

Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1- osios rytą į Saločių A. Poškos pagr. mokyklą ir Namišių skyrių šventiškai nusiteikę susirinko mokiniai ir jų tėveliai. Po tradicinio mokslo metų pradžios paskelbimo mokyklos kieme mokiniai skubėjo į klases susitikti su savo mokytojomis.

Last Updated (Wednesday, 14 September 2022 21:23)

 

Stovykla Namišių skyriuje

Namišių skyriaus mokiniams 5 dienas vyko stovykla „Smalsučiai“. Pirmą dieną vyko stovyklos atidarymas, susipažinome su taisyklėmis. Šią dieną skyrėm sportui. Antrą diena praleidome žaisdami įvairius stalo žaidimus. Trečią dieną vykome į edukacinę pamoką „Gintarinė pasaga“. Susipažinome su įvairiais naminiais gyvūnais ir jų priežiūra. Ketvirtą diena užsiėmėme darbeliais - gaminome segtukus plaukams. Stovyklą užbaigėme turistiniu žygiu. Palinkėjime vieni kitiems geros vasaros ir išėjome džiaugtis vasara.

Last Updated (Wednesday, 21 September 2022 12:19)

 

Dieninė vasaros stovykla „Kodėlčiukai II“

Birželio 9─15 d. vyko  pradinių klasių mokinių dieninė vasaros stovykla „Kodėlčiukai II“. Programos tikslas- prasmingas vaikų laisvalaikis, ugdant  kūrybiškumą, iniciatyvą, socialines emocines bei pažinimo kompetencijas. Programą padėjo įgyvendinti  nemažas būrelis savanorių bei keli mokyklos darbuotojai.

Buvusi Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Roma Jakubonienė supažindino vaikus su Saločių miestelio kovų už laisvę istorija ir pravedė pėsčiųjų žygį po Saločių miestelį.

Pasvalio r. Saločių seniūnijos sporto instruktorius Modestas Baika, Pasvalio futbolo centro atstovai A. Lekas, bei Š. Kazlauskas  mokė vaikus žaisti sportinius žaidimus bei mažąjį futbolą.

Pasvalio kultūros centro Saločių skyriaus kultūrinių veiklų organizatorė Ingrida Viržintienė, kartu su kolege režisiere Loreta Gasiūnaite, supažindino vaikus su teatro pasauliu. Vaikus mokė improvizuoti ir kurti trumpus etiudus.

Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai mokėsi tapyti ant stiklo. O stiklinį puodelį dekoruoti padėjo mokytoja R. Kačerauskienė. Mokytoja M. Sakalauskienė supažindino vaikus su tapymo piršteliais technika.

Vaikai džiaugėsi sukurtais kūrybiniais darbeliais.

Stovyklą baigėme edukacine išvyka į Biržų krašto muziejų „ Sėla“ bei smegduobių tyrinėjimu.

 

Karjeros diena „Mano hobi – mano darbas“

Birželio 10 d. mokykloje vyko Karjeros diena „Mano hobi – mano darbas“. Kas yra darbas? O kas yra hobi? Ir kaip savo mėgiamą veiklą paversti darbu. Galbūt sudėtinga, tačiau tikrai įmanoma. Dar senovės kinų mąstytojas Konfucijus yra pasakęs: „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“. Šiomis mintimis mokytoja K. Piestinienė pradėjo renginį, kurio metu mokiniams buvo pasiūlyta pasižiūrėti video medžiagą apie ateities profesijas, kurios galbūt bus populiarios 2030-2050 metais. Po to Jaunųjų Poškiečių būrelis, vadovaujamas mokytojos J. Pečiokienės, pristatė savo veiklą ir gido profesiją.

5-10 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su buvusia mokyklos mokine Samanta Lingyte, kuri pristatė savo pasirinktą profesiją ir kitas Biržų technologijų ir verslo mokymo centre galimas studijuoti profesijas. Taip pat mokykloje svečiavosi buvę mokyklos mokiniai Kostas Butkus, Amanda Ratkutė, kurie pasakojo apie savo gyvenimo ieškojimus, bandymus ir atradimus, ieškant sau mielos, patinkančios veiklos.

Mokiniai galėjo ir praktiškai susipažinti ir išbandyti keletą profesijų. O tai padaryti jiems padėjo siuvėja Rimantė Ratkienė, aksesuarų kūrėja Rasa Banienė, virėja Irma Kumžienė, medžio apdirbėjas Gintautas Kačerauskas ir ŽŪB „Saločiai“ direktorius Rolandas Džiugis.

Anglų kalbos ir fizinio ugdymo mokytojas Kostas Solovjovas su mokiniais pasidalino savo istorija apie tai, kodėl jis tapo mokytoju ir kaip sportas, atsiradęs jo gyvenime, tapo toks svarbus. Taip pat pristatė mokymosi galimybes ir specialybes, kurias galima įgyti studijuojant LSU.

Last Updated (Tuesday, 14 June 2022 16:52)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien104
mod_vvisit_counterVakar51
mod_vvisit_counterŠią savaitę370
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę491
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2240
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį3920
mod_vvisit_counterViso532320

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 34.236.191.0
,
Šiandien: May 23, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120