Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

 

Šeimų šventė

Gegužės 22 d. mokykloje vyko pradinių klasių Šeimų šventė. Renginyje dalyvavo mokiniai, jų tėveliai ir seneliai.

Šventė prasidėjo labai linksmu rateliu- žaidimu „Išėjo tėvelis į mišką“. Čia šoko ir vaidino 2 kl. mokiniai ir jų tėveliai. Šventiniame koncerte visi pradinukai parodė tai, ką jie išmoko: šoko, dainavo, deklamavo. Taip pat tėveliams ir mokiniams koncertavo mokyklos pop-choras „Smiltė“, šokių būrelis „Perla“.

Antroje renginio dalyje tėveliai kartu su savo vaikais žaidė žaidimą-viktoriną „Taip ir Ne“. Visi buvo apdovanoti įvairiais prizais-siurprizais.

2–3 klasių mokytoja J.Šatienė 

Last Updated (Thursday, 23 May 2019 23:04)

 

 

Projektas „Baltijos šalių literatūros ir tradicijų dienos: Estija“

Gegužės 20-23 dienomis vyko jau tradiciniu tapęs projektas, skirtas Baltijos šalių literatūrai ir tradicijoms. Prieš metus pradėjome ir skyrėme artimiausiai kaimynei – Latvijai, o šįmet – Estijai. Šių metų projekto tikslas - skatinti domėjimąsi Estijos literatūra ir tradicijomis ugdant pažinimo ir komunikavimo kompetencijas. Projekto koordinatorėmis buvo technologijų mokytoja Jolanta Preidžiuvienė ir bibliotekininkė Diana Kraptavičienė; vykdė I-IX klasių mokiniai, mokytojai, bibliotekininkė; dalyvavo mokyklos ir miestelio bendruomenės.

Pirmoji projekto diena prasidėjo spaudinių, suvenyrų paroda „Pažįstama nepažįstama Estija“ ir skaitymais iš E. Raud knygos „Cypliukas“. Skaitė savanoriai: Brigita Navickaitė, Erlandė Navickaitė, Goda Liutkevičiūtė, Danielius Navickas ir Elinga Dumbrauskaitė. Antroji diena prasidėjo lauko kavinės - skaityklos „Po ąžuolais“ atidarymu: įvyko viktorina „Ar pažįsti Estiją?“ ir spėjimas „Kas dėžėje“. O baigėsi diena penktokų sukurtais skanėstais, kurie nustebino ne vieną. Trečią dieną kūrėme suvenyrus, skirtus Estijai, ir surengėme parodą. Kūrybinėms dirbtuvėlėms vadovavo Saločių daugiafunkcio centro vadovė Rasuolė Dovidavičiūtė ir mokytoja Regina Tuomienė. Ketvirtą ir paskutinę projekto dieną maloniai stebino skanėstais tiek šeštokai, tiek aštuntokai ir devintokai lauko kavinėje – skaitykloje „Po ąžuolais“.

Projektas baigėsi, turbūt, laukimu kitų metų, kai jis bus skirtas Lenkijai. Dar vienai šaliai, kurios krantus skalauja Baltijos jūra.

Bibliotekininkė Diana Kraptavičienė

Last Updated (Thursday, 23 May 2019 22:32)

 

 

Lietuvių kalbos dienos mokykloje

Vasario – kovo mėnesiais 5–9 klasių mokiniai dalyvavo Valstybinės kalbos inspekcijos inicijuotuose „Lietuvių kalbos dienų“ renginiuose. Vasarį mokiniai rungėsi rašinių „Graži tu, mano brangi Tėvyne“ konkurse. 5–6 klasių grupėje nugalėtoja tapo šeštokė Gabrielė Januškevičiūtė, o 7-9 klasių grupėje gražiausią rašinį apie Tėvynę parašė Redas Strelčiūnas. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis Kovo 11-osios minėjimo renginyje. O gražiausios rašinių ištraukos papuošė lietuvių kalbos kabineto stendą.

Antrasis renginys – dailyraščio konkursas „Žodžiai Lietuvai“ – vyko kovo mėnesį. Mokiniai stengėsi kuo dailiau perrašyti M. Daukšos tekstą „Prakalba į malonųjį skaitytoją“. Nugalėtojus rinko ne tik komisija, sudaryta iš lietuvių kalbos mokytojų I. Macytės, J. Gylytės Pečiokienės, direktorės pavaduotojos ugdymui I. Jasiukėnienės bei bibliotekininkės D. Kraptavičienės, bet balsavo ir patys 5-9 klasių mokiniai. Nugalėtojomis tapo 5 klasės mokinė Agnė Sargūnaitė ir aštuntokė Evelina Kabišaitytė.

Smagu, kad konkursai sulaukė didelio mokinių aktyvumo. Tikimės, kad jie taps tradiciniai ir prisidės prie prasmingo valstybės švenčių paminėjimo bei skatins mokinius didžiuotis gimtąja kalba.

Lietuvių kalbos mokytojos J. Gylytė Pečiokienė ir I. Macytė

 

Last Updated (Tuesday, 07 May 2019 21:37)

 

Susitikimas ir kūrybinės dirbtuvėlės

Balandžio 10 d. bibliotekos akcijos „Aktyviausi 2018 m. skaitytojai ir klasė“ nugalėtojams - I-IV klasių skaitytojams ir III klasės mokiniams (mokytoja Janina Šatienė) - išsipildė viena iš svajonių – dalyvavo susitikime su rašytoja Igne Zarambaite ir kūrybinėse dirbtuvėlėse (renginį organizavo Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka).

Rašytoja Ignė Zarambaitė papasakojo apie save: yra kilusi iš Šilutės miesto, dirbusi bibliotekoje. Ji ne tik rašo knygas vaikams, jau išleistos keturios: „Emilio laiškas“, „Skudurinukė“, „Elzė ir senojo dvaro paslaptys“, „Stebuklingi senelio batai“, bet ir žaidžia futbolą, meistrauja baldus, mėgsta robotiką, kuria lėlės... Taip pat surengė keletą konkursų (burbulų pūtimo, kamuolio valdymo, vieno klausimo), kurių laimėtojams dovanojo savo knygas. Trečiokė Kornelija Burokaitė laimėjo naujausią autorės knygą! Po pasakojimų, konkursų ir atsakymų į klausimus, autorė paprašė papasakoti apie knygą „Skudurinukė“. Viena aktyviausių skaitytojų, trečiokė Paulina Strelčiūnaitė buvo ką tik perskaičiusi autorės knygelę ir visiems apie ją papasakojo. Ir po to rašytoja pravedė skudurinių lėlių kūrimo dirbtuvėles, kuriose teko paplušėti, bet rezultatas nudžiugino, nes visi mokiniai - ir salotiečiai, ir Svalios progimnazijos mokiniai - susikūrė po skudurinę lėlę, kurioms suteiks vardus. Pasak autorės, ji yra sukūrusi keliolika ir didelių, ir mažyčių lėlių. Pirmoji jos sukurta lėlė buvo be... širdutės. O visos kitos turi širdeles, nes lėlės kūrimas ir prasideda nuo jos.

Renginį užbaigė rašytojos Ignės Zarambaitės pasirašyti autografai, vienas iš kurių bus ir Saločių bibliotekos rašytojos knygelėje „Skudurinukė“: „Skaitytojau, kasdienybėje pilna stebuklų, pastebėk juos! Ignė“.

Bibliotekininkė  D. Kraptavičienė

 

Last Updated (Thursday, 11 April 2019 10:25)

 

 

„Pragaro virtuvės“ šefo mokinys svečiavosi pas penktokus

2019-04-09, antradienį, 5-okams technologijų mokytoją pakeitė Ruslanas Puskepanis. Jis pasaulinio lygio šefas, žymiojo Gordono Ramsay patikėtinis. Ruslanas kartu su mokiniais kepė prancūzišką obuolių pyragą ir gamino naminius ledus. Virtuvės šefas mielai dalinosi virtuvės paslaptimis, atsakinėjo į mokinių klausimus. Ačiū Ruslanui už gražią ir kitokią pamoką. Lauksime grįžtant.

Technologijų mokytoja J.Preidžiuvienė

 

Last Updated (Wednesday, 10 April 2019 20:15)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien47
mod_vvisit_counterVakar304
mod_vvisit_counterŠią savaitę665
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę2848
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1221
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį9439
mod_vvisit_counterViso483697

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 18.206.194.21
,
Šiandien: Oct 04, 2023

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120