Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Matematikos mokau (-si) savivaldžiai

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla kartu su keturiais partneriais įgyvendina projektą „Matematikos mokau(-si) savivaldžiai – mokausi atsakingai“. 

Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti šiuolaikišką bei patrauklų mokiniams savivaldaus mokymo (-si) modelį matematikos pamokose, siekiant pagerinti 10-os klasės mokinių matematikos mokymo (-si) pasiekimus.

Veiklos:

1. Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir konsultavimas;
2. Mokymo(si) modelio sukūrimas ir pritaikymas.
Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Geros mokyklos koncepcijos nuostatas bei stiprinti projekte dalyvaujančių mokyklų Geros mokyklos požymių raišką.

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

Augustas ir Ieva noriai dalyvavo piešinių konkurse Europos kalbų dienai 2019 paminėti . Nors jie tik antrokai, bet supranta, kaip svarbu mokėti kitų šalių kalbas. Tačiau būtina saugoti ir puoselėti savo tautos kalbą bei kultūrą. Apie tai „kalba“ jų piešiniai...

Mokytoja G. Jarašūnienė 

Last Updated (Sunday, 22 September 2019 16:57)

 

 

Gedulo ir vilties dienos paminėjimas Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuoja Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos paminėjimą Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigose bei kitose švietimo institucijose. Šiemet minime 78-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Šiemet, Gedulo ir vilties dienai, siūloma pilietinė iniciatyva „Tremties vaikų žaislai“. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos mokiniai kasmet dalyvauja Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuojamose akcijose, skirtose Birželio 14-tai – Gedulo ir vilties dienai paminėti. Žaislus mokiniai gamino vadovaujant technologijų, dailės ir istorijos mokytojams. Pagamintų žaislų parodėlė eksponuojama svarbiausioje vietoje prie Gedimino pilies bokšto vėliavos. Aktyviausi žaislų kūrėjai buvo penktos klasės mokiniai.

Ši diena prasidėjo nuo įžanginės mokytojos Romos Jakubonienės kalbos apie trėmimus ir vaikų išgyvenimą tremtyje. Nusifotografavę prie sukurtų žaislų rinkomės į salę žiūrėti filmo ,,Tarp pilkų debesų“. Po filmo apibendrinimo išvykome į Saločių miestelį prie paminklo ,,Žuvusiems už Lietuvos laisvę“. Sugiedojome Lietuvos himną ir pakėlėme Lietuvos trispalvę ir Saločių miestelio vėliavas.

Mokiniai ir mokytojai dalyvavo Šv. Mišiose, kurios buvo aukojamos Šv Juozapo parapijos bažnyčioje. Dvyliktą valandą dalyvavome akcijoje ir visuotine tylos minute pagerbėme tremtinius.

Istorijos mokytoja Roma Jakubonienė

 

 

 

 

Judrioji diena mokykloje

Tęsdami neformalių ugdomųjų veiklų dienas mokykloje, birželio 13-ąją skyrėme šokiui ir aktyviam judėjimui. Iš pat ryto visos klasės ėmėsi darbo – kurti mankštas pagal įvairių animacinių filmukų melodijas. Valanda netruko praeiti ir mokiniai jau skirstėsi į grupes, kuriose vieni žaidė tinklinį (vadovė J. Jankūnienė), kiti mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis (vadovė O. Vaserytė), šoko linijinius šokius su vadove J. Preidžiuvienė ir zumbą su vadove J. Griauzdiene. Laimingiausi jautėsi mokiniai, pasirinkę sekciją „Tišku tašku“, kurią suorganizavo vadovės D. Srėbalienė ir I. Jasiukėnienė. Įvairios užduotys, žaidimai su vandeniu – puikiausia mokymo priemonė vasaros kaitroje.

Papietavę visi rinkosi į sporto salę – vėsiausią vietą mokykloje – kartu su mokytoja J. Preidžiuviene mokytis bendro visos mokyklos šokio. O po šio šaunaus apšilimo atėjo laikas pristatyti savo klasės mankštas. Tai buvo smagiausia dalis, nes į mankštas noriai įsijungė visi mokiniai, klasės auklėtojai (kai kurieJ), visi pasirodymai sulaukė didžiulių ovacijų. O dešimtokų mankšta buvo greit pakartota dar viename masiniame šokyje. Mokiniai sulaukė ir prizų – kamuolių bei geriamojo vandens butelių. Už šią šaunią ir tikrai labai judrią dieną dėkojame idėjos autorei, mokytojai Jolantai Preidžiuvienei.

Lietuvių kalbos mokytoja J.Pečiokienė

Last Updated (Saturday, 15 June 2019 17:36)

 

 

Antano Poškos keliais

Karštą birželio 12-osios rytą 5–12 klasių mokiniai pradėjo žygį į Gripkelių kaimą – mūsų kraštiečio, keliautojo, antropologo  Antano Poškos gimtinę. Oras pakoregavo žygio planus, todėl atsisakėme kelionės pėsčiomis ir visi vykome mokykliniu autobusiuku. Gripkeliuose mus pasitiko ūkininkai Steponavičiai, kurių jaukioje sodyboje įsikūrėme ir pradėjome pažintį su keliautoju. Klasių atstovai ėmėsi pinti ąžuolo lapų ir bijūnų vainikus, o visų susirinkusių laukė pirmoji užduotis, paruošta istorijos mokytojos Romos  Jakubonienės  – orientacinė rungtis. Mokiniai turėjo surasti įvairiose vietose padėtus teksto gabalėlius ir grįžę sudėlioti rišlų tekstą bei jį perskaityti. Taip kiekvienos klasės lapuose atgijo Antano Poškos tremtyje ant beržo tošies rašytos knygos „Requiem“  ištraukos apie gyvenimo prasmę ir meilę gimtajam kraštui.

Tada apžiūrėjome buvusių kaimo gyventojų, tremtinių Paškevičių sodyboje įrengtą senovės buities muziejų ir keliavome prie stogastulpių, skirtų A. Poškai ir knygnešiui Steponui Povilioniui. Apjuosėme stogastulpius vainikais ir patraukėme ieškoti gaivos į pušynėlį, kur smagiai leidome laiką stovyklavietėje. Smagiausia dienos dalis – pasivažinėjimas lynais, prie kurių nutįso didelė norinčių eilė.

Pietauti grįžome į ūkininkų sodybą, kur buvome maloniai sutikti: vaikiai pasivaišino ledais, suposi, sukosi įvairiose sūpynėse, buvo pavėžinti karieta, traukiama keturračio. Kiekviena klasė buvo apdovanota padėkos raštais už aktyvų, kūrybingą ir išradingą dalyvavimą, padėkojome sodybos šeimininkams bei jų sūnui Dainiui ir grįžome į mokyklą. Visi kupini puikios nuotaikos ir turėję progą prisiliesti prie didžiojo mūsų kraštiečio gyvenimo filosofijos  – keliauti, pažinti ir mylėti savo gimtinę. Dėkojame mokytojai Romai už šaunias idėjas ir nuoširdų darbą, organizuojant renginį.

Mokytoja J.Pečiokienė

 

 

 

Piešinių/nuotraukų konkursas „Mano sveika šeima“

Įgyvendinant projektą „Augu sveikas“, kuris finansuojamas iš Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo projektų lėšų, mokykloje gegužės mėnesį vyko piešinių/nuotraukų konkursas „Mano sveika šeima“. Mokiniai piešė, fotografavo savo šeimos aktyvius laisvalaikio leidimo būdus. Aktyviausiai konkurse dalyvavo 1 ir 4 klasės. Ačiū jiems J

Pagrindinį konkurso prizą – maudynes Pasvalio sporto mokyklos baseine, laimėjo 4 klasės mokiniai. Pasimėgauti vandens malonumais mokiniai pasikvietė 6 klasės mokinius, kurie puikiai pasirodė Respublikiniame konkurse „Mano mokykla gali“. O Pasvalio Visuomenės sveikatos biuro įsteigtą prizą laimėjo 1 klasės mokinys Augustas, kuris ne tik piešė, bet ir fotografavo kaip su šeima aktyviai leidžia laisvalaikį ne tik šiltuoju metu, bet ir žiemą.

Vyr. soc.pedagogė D.Srėbalienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė O.Vaserytė

 

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien121
mod_vvisit_counterVakar151
mod_vvisit_counterŠią savaitę541
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1046
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3139
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį6132
mod_vvisit_counterViso302843

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 3.238.70.175
,
Šiandien: Jan 21, 2021

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120