Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Matematikos mokau (-si) savivaldžiai

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla kartu su keturiais partneriais įgyvendina projektą „Matematikos mokau(-si) savivaldžiai – mokausi atsakingai“. 

Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti šiuolaikišką bei patrauklų mokiniams savivaldaus mokymo (-si) modelį matematikos pamokose, siekiant pagerinti 10-os klasės mokinių matematikos mokymo (-si) pasiekimus.

Veiklos:

1. Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir konsultavimas;
2. Mokymo(si) modelio sukūrimas ir pritaikymas.
Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Geros mokyklos koncepcijos nuostatas bei stiprinti projekte dalyvaujančių mokyklų Geros mokyklos požymių raišką.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia... 

  

2018-2019 M. M. UGDYMO PLANO ĮGYVENDINIMO ANALIZĖ

2018–2019 m. m. ugdymo planas parengtas darbo grupės, sudarytos iš mokyklos vadovų, metodikos grupių pirmininkų, mokytojų. Planas parengtas vadovaujantis Bendraisiais ugdymo planais,  kitais teisės aktais ir sėkmingai įgyvendintas.

2018 m. rugsėjo 1 d. 1-10 klasių sukomplektuoti 9 komplektai, kuriuose mokėsi 134 mokiniai: 38 mokiniai 1-4 kl., 96 mokiniai 5-10 kl.. Ikimokyklinio ugdymo grupę lankė 16 vaikų, mišrią grupę lankė 15 vaikų. Namišių skyriuje 1-4 kl. mokėsi 27 mokiniai, mišrią grupę lankė 10 vaikų. Mokykloje dirbo 36 pedagoginiai darbuotojai: 24 mokytojai, 2 priešmokyklinio ugdymo pedagogės, 2 ikimokyklinio ugdymo auklėtojos, socialinė pedagogė, specialioji pedagogė, logopedė, mokytojo padėjėja, psichologė, 1 būrelio vadovas, 4 neformaliojo ugdymo pedagogės. Iš jų: 12 mokytojų metodininkų, 11 vyresniųjų mokytojų, 3 mokytojai.  

 

Siekdama visapusiško, individualizuoto mokinių ugdymo(si), mokykla daug dėmesio skyrė bendrųjų ir dalykinių kompetencijų ugdymui, geresnių mokymosi rezultatų siekimui, pamokos kokybės gerinimui, socialinių, emocinių kompetencijų ugdymui ir palankesnės ugdymo(si) aplinkos kūrimui. Siekėme žinias ir gebėjimus kiek galima daugiau įtvirtinti per praktinę veiklą, naudojant mokyklos ir artimiausios aplinkos edukacines erdves. Mokymosi pasiekimų pokyčiai, klasių, mokomųjų dalykų, ugdymo sričių aspektai buvo stebimi ir analizuojami Vaiko gerovės komisijos, metodikos grupių, mokytojų tarybos posėdžiuose. Mokykloje pakartotinai atliktas mokinių mokymosi stilių tyrimas, patyčių tyrimas 5-10 klasėse, 1-5 klasių mokinių bei naujai atvykusių mokinių adaptacijos tyrimas. Daug dėmesio skirta organizuojant pagalbą mokiniui. Pradinėse klasėse skirtos papildomos valandos matematikai, lietuvių, anglų kalboms. Vyresnių klasių mokiniams pasiūlyta ir jie rinkosi lietuvių k., matematikos, biologijos, istorijos modulius. Pagal poreikį mokiniams teiktos asmeninės ir grupinės konsultacijos.

 Daugiau informacijos rasite čia ...

Last Updated (Tuesday, 05 November 2019 21:57)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien55
mod_vvisit_counterVakar156
mod_vvisit_counterŠią savaitę596
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1186
mod_vvisit_counterŠį mėnesį211
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5237
mod_vvisit_counterViso361903

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 54.144.55.253
,
Šiandien: Dec 02, 2021

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120