Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

2018-2019 M. M. UGDYMO PLANO ĮGYVENDINIMO ANALIZĖ

2018–2019 m. m. ugdymo planas parengtas darbo grupės, sudarytos iš mokyklos vadovų, metodikos grupių pirmininkų, mokytojų. Planas parengtas vadovaujantis Bendraisiais ugdymo planais,  kitais teisės aktais ir sėkmingai įgyvendintas.

2018 m. rugsėjo 1 d. 1-10 klasių sukomplektuoti 9 komplektai, kuriuose mokėsi 134 mokiniai: 38 mokiniai 1-4 kl., 96 mokiniai 5-10 kl.. Ikimokyklinio ugdymo grupę lankė 16 vaikų, mišrią grupę lankė 15 vaikų. Namišių skyriuje 1-4 kl. mokėsi 27 mokiniai, mišrią grupę lankė 10 vaikų. Mokykloje dirbo 36 pedagoginiai darbuotojai: 24 mokytojai, 2 priešmokyklinio ugdymo pedagogės, 2 ikimokyklinio ugdymo auklėtojos, socialinė pedagogė, specialioji pedagogė, logopedė, mokytojo padėjėja, psichologė, 1 būrelio vadovas, 4 neformaliojo ugdymo pedagogės. Iš jų: 12 mokytojų metodininkų, 11 vyresniųjų mokytojų, 3 mokytojai.  

 

Siekdama visapusiško, individualizuoto mokinių ugdymo(si), mokykla daug dėmesio skyrė bendrųjų ir dalykinių kompetencijų ugdymui, geresnių mokymosi rezultatų siekimui, pamokos kokybės gerinimui, socialinių, emocinių kompetencijų ugdymui ir palankesnės ugdymo(si) aplinkos kūrimui. Siekėme žinias ir gebėjimus kiek galima daugiau įtvirtinti per praktinę veiklą, naudojant mokyklos ir artimiausios aplinkos edukacines erdves. Mokymosi pasiekimų pokyčiai, klasių, mokomųjų dalykų, ugdymo sričių aspektai buvo stebimi ir analizuojami Vaiko gerovės komisijos, metodikos grupių, mokytojų tarybos posėdžiuose. Mokykloje pakartotinai atliktas mokinių mokymosi stilių tyrimas, patyčių tyrimas 5-10 klasėse, 1-5 klasių mokinių bei naujai atvykusių mokinių adaptacijos tyrimas. Daug dėmesio skirta organizuojant pagalbą mokiniui. Pradinėse klasėse skirtos papildomos valandos matematikai, lietuvių, anglų kalboms. Vyresnių klasių mokiniams pasiūlyta ir jie rinkosi lietuvių k., matematikos, biologijos, istorijos modulius. Pagal poreikį mokiniams teiktos asmeninės ir grupinės konsultacijos.

 Daugiau informacijos rasite čia ...

Last Updated (Tuesday, 05 November 2019 21:57)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien181
mod_vvisit_counterVakar186
mod_vvisit_counterŠią savaitę791
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę2234
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9298
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį9667
mod_vvisit_counterViso287167

Prisijungę: 9
Jūsų IP: 18.234.97.53
,
Šiandien: Oct 29, 2020

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120