Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Mokykla įsikūrusi šiauriniame rajono pakraštyje Saločių miestelyje prie VIA BALTICA magistralės, 23 kilometrų atstumu nuo rajono centro – Pasvalio miesto. Saločių Antano Poškos vidurinė mokykla teikia švietimo paslaugas Saločių seniūnijos aplinkinių kaimų - Tauprių, Kubiliūnų, Kurpalaukio, Škilinpamūšio, Puškonių, Raubonių, Žilpamūšio, Žadeikonių, Šakarnių ir Dagių – gyventojams. Mokykloje mokosi ir Namišių seniūnijos gyventojų vaikai iš Manikūnų,  Namišių ir Kiemėnų km.

MOKYKLOS ISTORIJA

Parapijinė mokykla  prie Saločių bažnyčios buvo jau XIX a. pačioje pradžioje. Amžiaus viduryje mokykloje jau mokėsi apie 40 mokinių. 1864 metais, caro valdžiai uždraudus lietuvišką spaudą, buvo uždarinejamos ir mokyklos. Saločiuose mokykla liko, bet mokoma buvo rusiškos giesmės. Kokia kalba mokė skaityti ir rašyti tiksliai nėra žinoma. Iš Saločių 1866 m. mokykla buvo perkelta į Kiemėnų km. 1908 m. kunigo Štombergo ir ,,Saulės” draugijos Saločių skyrius atidarė Saločiuose lietuvišką mokyklą. Ji veikė prie bažnyčios klebonijos, vėliau parapijos namuose. Joje mokėsi net 300 mokinių. Apie 1924 metus miestelyje buvo atidaryta ir valdiška mokykla. Mokykla įsikūrė mūriniame pastate kartu su valsčiaus raštine. Augant mokinių skaičiui, vienas komplektas buvo perkeltas į Kubiliūnų dvarą. Veikė ir parapijinė mokykla. Tarp abiejų mokyklų vyko konkurencija dėl mokymo turinio.

  Dviejų aukstų mūrinė mokykla buvo pradėta statyti 1929 m. Statybai naudojamos Saločių dvaro ūkinio pastato plytos. 1930 m. buvo atidaryta pradinė mokykla, pavadinta daktaro J. Basanavičiaus vardu. Nuo įsikūrimo iki 1940 m. jai vadovavo mokyklos vedėjas Jonas Morkvėnas. Didėjant mokinių skaičiui ir mokymo poreikiams ketvirto dešimtmečio pabaigoje buvo atidaryti V ir VI skyriai.

Antrojo pasaulinio karo metu (ypač karui baigiantis) labai nukentėjo viso miestelio pastatai, taip pat ir mokykla. Baigiantis karui pastatas buvo remontuojamas ir 1944 m. spalio mėnesį prasidėjo mokymas. Mokyklos pastate įsikūrė 3 klasės, o 4 klasė buvo iškelta į Kubiliūnų dvarą. Nebuvo elektros, truko malkų, mokytojai neturėjo kur gyventi. 1945 m. mokykloje buvo atidarytos progimnazijos klasės. Progimnazija įsikūrė Škilinpamūšio dvare. 1946 m. sugrąžinta į Saločius. Iki 1949 metų dirbo kaip atskiros mokyklos: pradinė ir progimnazija kiekviena su savo vadovais, o 1949 m. mokykla sujungiama ir jai vadovauti pradeda direktorius Jonas Narvidas. Vėliau mokyklai vadovavo V. Vaitiekaitis,  R. Vaitiekunaitė, G. Jankūnaitė, P. Čiuplinskas. Mokyklai nuo 2001 m. vadovauja direktorė Laima Jankauskienė.

Mokykla plėtėsi, didėjo ir 1965 m. buvo atidarytas pirmasis mokyklos priestatas, o 1978 m. – antrasis.

Senasis pradinės mokyklos pastatas buvo renovuotas ir 2004 m. atidarytas kultūros centras. Jame įsikūrė miestelio ir mokyklos bibliotekos, internetinė skaitykla, kultūros namai.

Istoriniuose šaltiniuose neaptinkama, kodėl ir kada mokykla neteko J. Basanavičiaus vardo. Nuo 2003 m. rugsėjo 1-osios dienos rajono savivaldybės sprendimu mokykla pavadinta Antano Poškos vardu. Antanas Poška - mūsų kraštietis, žymus keliautojas, antropologas, kraštotyrininkas, rašytojas. Jis dažnai lankydavosi mokykloje, bendravo su mokiniais ir mokytojais, domėjosi auklėjimu bei mokymu. Mokykla siekė vadintis jo vardu, nes mano, kad Antano Poškos gyvenimo pavyzdys pasitarnaus  mokyklos tradicijų puoselėjimo, mokinių  meilės savo kraštui, išminties ir doros ugdyme.

Nuo 2004 m. sausio mėn. 1 d. mokykla reorganizuota: prie jos prijungta Kiemėnų pagrindinė mokykla, ir Namišių pradinė mokykla, kurios tapo skyriais. 2007 m. prie mokyklos įsteigti du vaiko dienos centrai Puškonių ir Dagių kaimuose. Nuo 2007 m. rugsejo 1 d. Kiemenų pagrindinio ugdymo skyrius rajono savivaldybes tarybos sprendimu panaikintas.

I rapporti armonici tra uomini e donne dipendono direttamente dapoxetina ricetta dal benessere della loro priligy line vita sessuale.

Avrebbe, comunque, dovuto manifestare le sue perplessita al momento della prescrizione, chiedere spiegazioni, interagire con il suo medico in maniera piu priligy si trova in farmacia autentica cercando di stabilire cosi un rapporto di empatia dove comprare priligy originale e fiducia che e alla base di una qualsiasi relazione terapeutica.

Altri sintomi che si possono riscontrare, variamente associati tra loro, sono la secrezione uretrale, l'emospermia (presenza di sangue nello sperma), deficit sessuali o bruciore all'eiaculazione, la minzione urgente, fastidio all'estremita del pene o comprare priligy on linecompra priligy in sede inguinale.

Itest di audio video stimolazione sessuale (avss), il paziente dove acquistare priligy viene lasciato in adeguato ambiente con il pene monitorizzato priligy acquistare online dallo strumento rigiscan che valuta la tumescenza o rigidita che si possa verificare durante la visione di un filmato a contenuto “erotico”.

Il methotrexate e la leflunomide, vengono impiegati nelle forme maggiormente aggressive ed evolutive, con importante componente priligy funzionaprezzo priligy 30 mg flogistica, nonostante molti studi controllati non ne abbiano dimostrato la capacita di interferire con l’evoluzione del danno spondilitico, a differenza di quanto osservato nella ar.

Fra i fattori di rischio da tenere farmacie online priligy maggiormente sotto controllo si segnalano.

Siamo acquistare priligy dapoxetina felici che l’amore sia anche la sua priligy 30 mg qualita dominante.

E solitamente associata a sensazione quanto costa priligy in farmacia di estremo piacere in quanto nel corso dell'atto dove comprare priligy originale sessuale man mano che si appropinqua il raggiungimento dell'orgasmo si genera nell'uomo una situazione di forte tensione, dovuta appunto alla pressione esercitata dal seme alla base del pene.

Altri farmaci simili sono sildenafil, tadalafil priligy acquistare online e vardenafil.


Last Updated (Wednesday, 04 November 2015 20:53)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien102
mod_vvisit_counterVakar51
mod_vvisit_counterŠią savaitę368
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę491
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2238
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį3920
mod_vvisit_counterViso532318

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 34.236.191.0
,
Šiandien: May 23, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120