PASVALIO R. SALOČIŲ ANTANO POŠKOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS

NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos nuostatai (toliau – Nuostatai) reglamentuoja Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos (toliau – Mokykla) teisinę formą, priklausomybę, savininką, savininko teises ir pareigas įgyvendinančią instituciją, buveinę, Mokyklos grupę, tipą, pagrindinę paskirtį, mokymo kalbas ir mokymo formas, veiklos teisinį pagrindą, sritį, rūšis, tikslą, uždavinius, funkcijas, mokymosi pasiekimus įteisinančių dokumentų išdavimą, Mokyklos teises, veiklos organizavimą ir valdymą, savivaldą, darbuotojų priėmimą į darbą, jų darbo apmokėjimo tvarką ir atestaciją, lėšas, jų naudojimo tvarką ir finansinės veiklos kontrolę, Mokyklos veiklos priežiūrą, reorganizavimo, likvidavimo ar pertvarkymo tvarką.

2. Mokyklos oficialusis pavadinimas – Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla, trumpasis pavadinimas – Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla. Mokykla įregistruota Juridinių asmenų registre, kodas 190615670.

Visą dokumentą skaitykite čia...

Last Updated (Tuesday, 22 January 2019 20:51)