Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

Matematikos mokau (-si) savivaldžiai

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla kartu su keturiais partneriais įgyvendina projektą „Matematikos mokau(-si) savivaldžiai – mokausi atsakingai“. 

Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti šiuolaikišką bei patrauklų mokiniams savivaldaus mokymo (-si) modelį matematikos pamokose, siekiant pagerinti 10-os klasės mokinių matematikos mokymo (-si) pasiekimus.

Veiklos:

1. Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir konsultavimas;
2. Mokymo(si) modelio sukūrimas ir pritaikymas.
Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Geros mokyklos koncepcijos nuostatas bei stiprinti projekte dalyvaujančių mokyklų Geros mokyklos požymių raišką.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia... 

  

 

 

Kaziuko mugė

Kovo pradžioje mokykloje šurmuliavo tradicinė tiek Lietuvoje, tiek ir mūsų mokykloje Kaziuko mugė. Ją organizavo pradinių klasių mokytoja G. Jarašūnienė, muzikos mokytoja K. Piestinienė, Saločių kultūros centro ir bibliotekos darbuotojai bei Saločių bendruomenė. Likus porai dienų iki mugės, pirmos klasės mokinukai-kviesliai, smagiai dainuodami, traukė į svečius ir kvietė visą mokyklos bendruomenę į šventę.

Vos prasidėjus mugei, salė šurmuliavo nuo pardavėjų ir pirkėjų gausos. Draugiškai įsikūrę greta, savo kūrybos darbus bei gardžius kepinius pardavinėjo tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek kaimo bendruomenės nariai. Pirkėjams reikėjo vikriai suktis, nes gardumynai ant prekystalių  tirpte tirpo. Visi nesunkiai rado, ką įsigyti, o pardavėjai džiaugėsi puikia prekyba. Kiekvienas grįžo namo nešinas skaniais keksiukais ar grybukais, saldžia uogiene ar medumi, įvairiausio skonio sūriais. Galėjome įsigyti ir dailių medžio drožinių, rankų darbo papuošalų.

Tradicinės šventės nuotaiką kėlė ir liaudies kapela „Untė“ iš naujosios Akmenės, smagiai grojusi visos šventės metu. O kad džiaugsmo nebūtų per mažai, jo dar galėjai išsiburti prie bibliotekininkių-būrėjų stalo, kur laimę ir sėkmę žadėjo senovinės lietuviškos runos. Kiekvieną, išeinantį iš mugės salėje, 9 klasės mokiniai  kvietė užeiti į technologijų kabinete įsikūrusią arbatinę. Lankytojų gausa viršijo visus lūkesčius, o jaunosios šeimininkės ir barmenai sukosi išsijuosę vaišindami klientus blyneliais, pyragu, tinginiu, ledais ir karštais gėrimais.

Lauksime kito Kaziuko ir jo puikios nuotaikos!

Lietuvių k. mokytoja J. Gylytė Pečiokienė

 

 

Last Updated (Thursday, 07 March 2019 13:48)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien56
mod_vvisit_counterVakar156
mod_vvisit_counterŠią savaitę597
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1186
mod_vvisit_counterŠį mėnesį212
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5237
mod_vvisit_counterViso361904

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 54.144.55.253
,
Šiandien: Dec 02, 2021

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120