Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

 

 

Kaziuko mugė

Kovo pradžioje mokykloje šurmuliavo tradicinė tiek Lietuvoje, tiek ir mūsų mokykloje Kaziuko mugė. Ją organizavo pradinių klasių mokytoja G. Jarašūnienė, muzikos mokytoja K. Piestinienė, Saločių kultūros centro ir bibliotekos darbuotojai bei Saločių bendruomenė. Likus porai dienų iki mugės, pirmos klasės mokinukai-kviesliai, smagiai dainuodami, traukė į svečius ir kvietė visą mokyklos bendruomenę į šventę.

Vos prasidėjus mugei, salė šurmuliavo nuo pardavėjų ir pirkėjų gausos. Draugiškai įsikūrę greta, savo kūrybos darbus bei gardžius kepinius pardavinėjo tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek kaimo bendruomenės nariai. Pirkėjams reikėjo vikriai suktis, nes gardumynai ant prekystalių  tirpte tirpo. Visi nesunkiai rado, ką įsigyti, o pardavėjai džiaugėsi puikia prekyba. Kiekvienas grįžo namo nešinas skaniais keksiukais ar grybukais, saldžia uogiene ar medumi, įvairiausio skonio sūriais. Galėjome įsigyti ir dailių medžio drožinių, rankų darbo papuošalų.

Tradicinės šventės nuotaiką kėlė ir liaudies kapela „Untė“ iš naujosios Akmenės, smagiai grojusi visos šventės metu. O kad džiaugsmo nebūtų per mažai, jo dar galėjai išsiburti prie bibliotekininkių-būrėjų stalo, kur laimę ir sėkmę žadėjo senovinės lietuviškos runos. Kiekvieną, išeinantį iš mugės salėje, 9 klasės mokiniai  kvietė užeiti į technologijų kabinete įsikūrusią arbatinę. Lankytojų gausa viršijo visus lūkesčius, o jaunosios šeimininkės ir barmenai sukosi išsijuosę vaišindami klientus blyneliais, pyragu, tinginiu, ledais ir karštais gėrimais.

Lauksime kito Kaziuko ir jo puikios nuotaikos!

Lietuvių k. mokytoja J. Gylytė Pečiokienė

 

 

Last Updated (Thursday, 07 March 2019 13:48)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2
mod_vvisit_counterVakar247
mod_vvisit_counterŠią savaitę897
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę918
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1295
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5833
mod_vvisit_counterViso426162

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 34.239.154.240
,
Šiandien: Dec 09, 2022

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120