Kovo 11-osios šventė

Pažymėdami Lietuvos valstybės atkūrimo 29-ąsia metines, šiai dienai skyrėme renginį visai mokyklos bendruomenei. Pradinukai su mokytojomis rašė sveikinimus Lietuvai ir trispalvėmis rankytėmis papuošė antrojo aukšto vestibiulį. 5-10 klasių mokiniai rinkosi į salę. Šventės vedėjas aštuntokas Redas Strelčiūnas visus pakvietė sugiedoti Tautišką giesmę, o istorijos mokytoja R. Jakubonienė pasveikino susirinkusius su svarbia mūsų tautai diena ir dar kartą priminė ilgą ir sunkų Lietuvos kelią siekiant savo valstybingumo.

Renginio svečias, buvęs mūsų mokyklos mokinys, R. Puskepanis papasakojo apie savo gyvenimo galimybes būnant laisvos šalies piliečiu. Visi susidomėję apžiūrėjo nuotraukas iš tolimiausių pasaulio kampelių, kuriose svečiui, dirbančiam virtuvės šefu,  teko lankytis ir darbuotis įvairiausiuose restoranuose.

Tada visi išbėgome į lauką, šviečiant ryškiai pavasario saulei, susirinkome priešais mokyklą ir mojuodami trispalvėmis vėliavėlėmis įsiamžinome bendroje nuotraukoje.

Grįžus į salę, bibliotekininkė D. Kraptavičienė visus pakvietė sudalyvauti viktorinoje „Trispalvė gimtinė“. Viktorinos vedėjomis tapo Skautų būrelio narės, septintokės Gabrielė Kavaliauskaitė, Agnė Šataitė ir Laura Vaičekonytė, kurios mokiniams pateikė įvairius klausimus apie Lietuvą, jos istoriją, geografiją, kultūrą.

Direktorės pavaduotoja I. Jasiukėnienė, šiltai pasveikinusi visus su tokia gražia švente, įteikė padėkas mokiniams, dalyvavusiems įvairiose patriotiškumą, pilietiškumą skatinančiose veiklose: akcijos, konkursuose, renginiuose mokykloje ir bendruomenėse.

Prie jos prisijungė lietuvių kalbos mokytojos I. Macytė ir J. Gylytė Pečiokienė, paskelbusios mokykloje organizuoto 5-10 klasių mokinių rašinių konkurso „Graži tu, mano brangi Tėvyne“ rezultatus.  Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir rašikliais, o nugalėtojai – Gabrielė Januškevičiūtė ir Redas Strelčiūnas – I vietos diplomais ir dovanėlėmis.

Šventinę nuotaiką visiems dovanojo mokyklos skaitovai, deklamavę eiles Tėvynei ir, žinoma, šventinis trispalvis tortas.

Lietuvių kalbos mokytoja J. Gylytė Pečiokienė

Last Updated (Wednesday, 20 March 2019 20:13)

mod_vvisit_counterViso361907