FESTIVALIS „PAŽINK, ŠVĘSK, KURK“

Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos mokiniai smagiai ir sėkmingai dalyvavo Pasvalio muzikos mokyklos ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos organizuotame mokinių ir jaunimo festivalyje „Pažink, švęsk, kurk“, kuris vyko 2019 metų gegužės 31 dieną, Pasvalio senajame parke.

Gamtos apsuptyje veikė mokyklų kūrybinės edukacinės dirbtuvės, bėgimo ir orientacinės varžybos, gera energija užkrečianti „Zumbos“ treniruotė, mokyklų kolektyvų koncertas, skirtas Pasvalio muzikos mokyklos 60-mečiui paminėti.

Festivalis  „Pažink, švęs, kurk“ sudarė sąlygas Pasvalio rajono mokiniams ir jaunimui atsiskleisti, puoselėti meilę įvairioms meno ir sporto rūšims, ugdyti jų kūrybiškumą ir saviraišką, pilietiškumą, socializaciją, gebėjimus turiningai ir saugiai leisti laisvalaikį, muzikuoti. Šio renginio vienas iš tikslų - plėtoti įvairių Pasvalio rajone veikiančių mokyklų ir ugdymo įstaigų bendradarbiavimą organizuojant renginius, skirtus mokiniams, skatinti vaikus ir jaunimą sportuoti, bendrauti ir dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Mūsų mokyklą Festivalyje „Pažink, švęsk, kurk“  atstovavo dvi komandos: stiprių sportininkų komanda, kurią subūrė ir lydėjo kūno kultūros mokytoja J.Jankūnienė ir smagių, gražių  muzikantų Pop choras „Smiltė“, kurį paruošė ir lydėjo muzikos mokytoja K.Piestinienė.

Muzikos mokytoja K.Piestinienė

Last Updated (Tuesday, 11 June 2019 14:51)

Jūsų IP: 3.81.97.37
Šiandien: Mar 28, 2024