Išvyka pas ūkininkus M. ir J. Steponavičius

Birželio 4 dieną 1–3 klasių mokiniai vyko į J. ir M. Steponavičių sodybą. Šioje nuostabioje sodyboje mokinius maloniai sutiko šeimininkai ir sūnus Dainius. Čia mokiniai ne tik įgijo žinių, bet ir daug pramogavo. Jie susipažino su įvairia technika, ūkininko darbu. Paglostė gražųjį žirgą, pasisveikino su būreliu avelių, kurios laukė duonytės. Aplankė senųjų daiktų muziejų. Jo kieme buvo senųjų laikų žemės ūkiui skirti padargai. Svarbiausia vaikams buvo pramogos: įvairios sūpynės, šaudyklė, poilsiavietė „Pušynėlis“, važiavimas karieta, kurią traukė keturatis. Vaikams taip patiko, kad vis dar norėjo pasisvečiuoti šioje gražioje, pramogų pilnoje sodyboje. Tariame ačiū Steponavičiams už šiltą priėmimą.

Mokytojos J.Šatienė ir G.Jarašūnienė

Išvyka į Saločių gaisrinę

Birželio 5 d. 1–3 kl. mokiniai vyko į Saločių priešgaisrinės pagalbos tarnybą. Čia juos sutiko ugniagesių komanda. Mokinius supažindino su ugniagesių mašina ir visa gelbėjimui skirta įranga. Mokiniams teko pasėdėti mašinoje, užsidėti šalmą ir net pasimatuoti ugniagesių spec. aprangą. Grįžę į mokyklą mokiniai suprato, kad ugniagesių darbas yra labai sunkus, atsakingas ir juo tapti gali ne kiekvienas žmogus.

Mokytoja J.Šatienė

Last Updated (Tuesday, 11 June 2019 15:07)

mod_vvisit_counterViso361903