Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

Matematikos mokau (-si) savivaldžiai

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla kartu su keturiais partneriais įgyvendina projektą „Matematikos mokau(-si) savivaldžiai – mokausi atsakingai“. 

Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti šiuolaikišką bei patrauklų mokiniams savivaldaus mokymo (-si) modelį matematikos pamokose, siekiant pagerinti 10-os klasės mokinių matematikos mokymo (-si) pasiekimus.

Veiklos:

1. Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir konsultavimas;
2. Mokymo(si) modelio sukūrimas ir pritaikymas.
Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Geros mokyklos koncepcijos nuostatas bei stiprinti projekte dalyvaujančių mokyklų Geros mokyklos požymių raišką.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia... 

  

 

Antano Poškos keliais

Karštą birželio 12-osios rytą 5–12 klasių mokiniai pradėjo žygį į Gripkelių kaimą – mūsų kraštiečio, keliautojo, antropologo  Antano Poškos gimtinę. Oras pakoregavo žygio planus, todėl atsisakėme kelionės pėsčiomis ir visi vykome mokykliniu autobusiuku. Gripkeliuose mus pasitiko ūkininkai Steponavičiai, kurių jaukioje sodyboje įsikūrėme ir pradėjome pažintį su keliautoju. Klasių atstovai ėmėsi pinti ąžuolo lapų ir bijūnų vainikus, o visų susirinkusių laukė pirmoji užduotis, paruošta istorijos mokytojos Romos  Jakubonienės  – orientacinė rungtis. Mokiniai turėjo surasti įvairiose vietose padėtus teksto gabalėlius ir grįžę sudėlioti rišlų tekstą bei jį perskaityti. Taip kiekvienos klasės lapuose atgijo Antano Poškos tremtyje ant beržo tošies rašytos knygos „Requiem“  ištraukos apie gyvenimo prasmę ir meilę gimtajam kraštui.

Tada apžiūrėjome buvusių kaimo gyventojų, tremtinių Paškevičių sodyboje įrengtą senovės buities muziejų ir keliavome prie stogastulpių, skirtų A. Poškai ir knygnešiui Steponui Povilioniui. Apjuosėme stogastulpius vainikais ir patraukėme ieškoti gaivos į pušynėlį, kur smagiai leidome laiką stovyklavietėje. Smagiausia dienos dalis – pasivažinėjimas lynais, prie kurių nutįso didelė norinčių eilė.

Pietauti grįžome į ūkininkų sodybą, kur buvome maloniai sutikti: vaikiai pasivaišino ledais, suposi, sukosi įvairiose sūpynėse, buvo pavėžinti karieta, traukiama keturračio. Kiekviena klasė buvo apdovanota padėkos raštais už aktyvų, kūrybingą ir išradingą dalyvavimą, padėkojome sodybos šeimininkams bei jų sūnui Dainiui ir grįžome į mokyklą. Visi kupini puikios nuotaikos ir turėję progą prisiliesti prie didžiojo mūsų kraštiečio gyvenimo filosofijos  – keliauti, pažinti ir mylėti savo gimtinę. Dėkojame mokytojai Romai už šaunias idėjas ir nuoširdų darbą, organizuojant renginį.

Mokytoja J.Pečiokienė

 

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien57
mod_vvisit_counterVakar156
mod_vvisit_counterŠią savaitę598
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1186
mod_vvisit_counterŠį mėnesį213
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5237
mod_vvisit_counterViso361905

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 54.144.55.253
,
Šiandien: Dec 02, 2021

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120