Judrioji diena mokykloje

Tęsdami neformalių ugdomųjų veiklų dienas mokykloje, birželio 13-ąją skyrėme šokiui ir aktyviam judėjimui. Iš pat ryto visos klasės ėmėsi darbo – kurti mankštas pagal įvairių animacinių filmukų melodijas. Valanda netruko praeiti ir mokiniai jau skirstėsi į grupes, kuriose vieni žaidė tinklinį (vadovė J. Jankūnienė), kiti mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis (vadovė O. Vaserytė), šoko linijinius šokius su vadove J. Preidžiuvienė ir zumbą su vadove J. Griauzdiene. Laimingiausi jautėsi mokiniai, pasirinkę sekciją „Tišku tašku“, kurią suorganizavo vadovės D. Srėbalienė ir I. Jasiukėnienė. Įvairios užduotys, žaidimai su vandeniu – puikiausia mokymo priemonė vasaros kaitroje.

Papietavę visi rinkosi į sporto salę – vėsiausią vietą mokykloje – kartu su mokytoja J. Preidžiuviene mokytis bendro visos mokyklos šokio. O po šio šaunaus apšilimo atėjo laikas pristatyti savo klasės mankštas. Tai buvo smagiausia dalis, nes į mankštas noriai įsijungė visi mokiniai, klasės auklėtojai (kai kurieJ), visi pasirodymai sulaukė didžiulių ovacijų. O dešimtokų mankšta buvo greit pakartota dar viename masiniame šokyje. Mokiniai sulaukė ir prizų – kamuolių bei geriamojo vandens butelių. Už šią šaunią ir tikrai labai judrią dieną dėkojame idėjos autorei, mokytojai Jolantai Preidžiuvienei.

Lietuvių kalbos mokytoja J.Pečiokienė

Last Updated (Saturday, 15 June 2019 17:36)

Jūsų IP: 54.210.126.232
Šiandien: Mar 28, 2024