Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

Matematikos mokau (-si) savivaldžiai

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla kartu su keturiais partneriais įgyvendina projektą „Matematikos mokau(-si) savivaldžiai – mokausi atsakingai“. 

Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti šiuolaikišką bei patrauklų mokiniams savivaldaus mokymo (-si) modelį matematikos pamokose, siekiant pagerinti 10-os klasės mokinių matematikos mokymo (-si) pasiekimus.

Veiklos:

1. Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir konsultavimas;
2. Mokymo(si) modelio sukūrimas ir pritaikymas.
Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Geros mokyklos koncepcijos nuostatas bei stiprinti projekte dalyvaujančių mokyklų Geros mokyklos požymių raišką.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia... 

  

 

Judrioji diena mokykloje

Tęsdami neformalių ugdomųjų veiklų dienas mokykloje, birželio 13-ąją skyrėme šokiui ir aktyviam judėjimui. Iš pat ryto visos klasės ėmėsi darbo – kurti mankštas pagal įvairių animacinių filmukų melodijas. Valanda netruko praeiti ir mokiniai jau skirstėsi į grupes, kuriose vieni žaidė tinklinį (vadovė J. Jankūnienė), kiti mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis (vadovė O. Vaserytė), šoko linijinius šokius su vadove J. Preidžiuvienė ir zumbą su vadove J. Griauzdiene. Laimingiausi jautėsi mokiniai, pasirinkę sekciją „Tišku tašku“, kurią suorganizavo vadovės D. Srėbalienė ir I. Jasiukėnienė. Įvairios užduotys, žaidimai su vandeniu – puikiausia mokymo priemonė vasaros kaitroje.

Papietavę visi rinkosi į sporto salę – vėsiausią vietą mokykloje – kartu su mokytoja J. Preidžiuviene mokytis bendro visos mokyklos šokio. O po šio šaunaus apšilimo atėjo laikas pristatyti savo klasės mankštas. Tai buvo smagiausia dalis, nes į mankštas noriai įsijungė visi mokiniai, klasės auklėtojai (kai kurieJ), visi pasirodymai sulaukė didžiulių ovacijų. O dešimtokų mankšta buvo greit pakartota dar viename masiniame šokyje. Mokiniai sulaukė ir prizų – kamuolių bei geriamojo vandens butelių. Už šią šaunią ir tikrai labai judrią dieną dėkojame idėjos autorei, mokytojai Jolantai Preidžiuvienei.

Lietuvių kalbos mokytoja J.Pečiokienė

Last Updated (Saturday, 15 June 2019 17:36)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien59
mod_vvisit_counterVakar156
mod_vvisit_counterŠią savaitę600
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1186
mod_vvisit_counterŠį mėnesį215
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5237
mod_vvisit_counterViso361907

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 54.144.55.253
,
Šiandien: Dec 02, 2021

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120