Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

 

Respublikinė iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Rugsėjo mėnesį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras paskelbė organizacijų, aktyviausiai prisijungusių prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ ir pasiūliusių įdomiausių veiklų, sąrašą. Tarp laureatų – vienintelė iš Pasvalio rajono savivaldybės - Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla.

Mūsų mokyklos biblioteka vaikus kvietė į kūrybines ir edukacines veiklas. Saločių daugiafunkcio centro (vadovė Rasuolė Dovidavičiūtė) vaikai parengė savo kūrybinių darbelių parodą „Iš senų knygos puslapių“ bibliotekos skaitykloje. Saločių miestelio šventėje „Antaninės ant Mūšos. Country“ (Mūšos pakrantėje) jungtinė biblioteka (bibliotekininkės Daiva Jonėnaitė ir Diana Kraptavičienė) kartu su kultūros skyriumi (Andrėja Gričiutė, Laimutė Samulionienė ir Rasuolė Dovidavičiūtė) organizavo vaikų zoną „Pažadink indėną savyje“. Saločių parke mokyklos projektinėje dienoje, skirtoje Pasaulinei aplinkosaugos dienai paminėti, mokyklos biblioteka ir skautai (vadovė Diana Kraptavičienė) organizavo užsiėmimus stotelėje „Žaidimų loterija“. Buvęs mokyklos mokinys Laurynas Kraptavičius parengė savo kurtų iliustracijų knygai parodą „Mano pirma knyga“ (iš parodų ciklo „Mūsų mokyklos mokiniai“) bibliotekos skaitykloje.

Į laureatų sąrašą patekusių organizacijų atstovai laimėjo kelionę į Mikalojaus Koperniko mokslo centrą Varšuvoje. Mūsų mokyklai atstovaus Laimutė Samulionienė.

Šiemet iniciatyvoje dalyvavo 317 organizacijų. Saugias vasaros nemokamas edukacines erdves siūlė neformaliojo vaikų švietimo įstaigos, daugiafunkciai centrai, muziejai, bibliotekos, mokyklos.

Projektą „Atverk duris vasarai“ organizavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Daugiau informacijos galite rasti: https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2019/?apie=1

Bibliotekininkė Diana Kraptavičienė

 

   

Last Updated (Sunday, 29 September 2019 19:21)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien204
mod_vvisit_counterVakar351
mod_vvisit_counterŠią savaitę204
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę2473
mod_vvisit_counterŠį mėnesį7351
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5478
mod_vvisit_counterViso480388

Prisijungę: 6
Jūsų IP: 35.175.191.46
,
Šiandien: Sep 25, 2023

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120