Respublikinė iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Rugsėjo mėnesį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras paskelbė organizacijų, aktyviausiai prisijungusių prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ ir pasiūliusių įdomiausių veiklų, sąrašą. Tarp laureatų – vienintelė iš Pasvalio rajono savivaldybės - Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla.

Mūsų mokyklos biblioteka vaikus kvietė į kūrybines ir edukacines veiklas. Saločių daugiafunkcio centro (vadovė Rasuolė Dovidavičiūtė) vaikai parengė savo kūrybinių darbelių parodą „Iš senų knygos puslapių“ bibliotekos skaitykloje. Saločių miestelio šventėje „Antaninės ant Mūšos. Country“ (Mūšos pakrantėje) jungtinė biblioteka (bibliotekininkės Daiva Jonėnaitė ir Diana Kraptavičienė) kartu su kultūros skyriumi (Andrėja Gričiutė, Laimutė Samulionienė ir Rasuolė Dovidavičiūtė) organizavo vaikų zoną „Pažadink indėną savyje“. Saločių parke mokyklos projektinėje dienoje, skirtoje Pasaulinei aplinkosaugos dienai paminėti, mokyklos biblioteka ir skautai (vadovė Diana Kraptavičienė) organizavo užsiėmimus stotelėje „Žaidimų loterija“. Buvęs mokyklos mokinys Laurynas Kraptavičius parengė savo kurtų iliustracijų knygai parodą „Mano pirma knyga“ (iš parodų ciklo „Mūsų mokyklos mokiniai“) bibliotekos skaitykloje.

Į laureatų sąrašą patekusių organizacijų atstovai laimėjo kelionę į Mikalojaus Koperniko mokslo centrą Varšuvoje. Mūsų mokyklai atstovaus Laimutė Samulionienė.

Šiemet iniciatyvoje dalyvavo 317 organizacijų. Saugias vasaros nemokamas edukacines erdves siūlė neformaliojo vaikų švietimo įstaigos, daugiafunkciai centrai, muziejai, bibliotekos, mokyklos.

Projektą „Atverk duris vasarai“ organizavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Daugiau informacijos galite rasti: https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2019/?apie=1

Bibliotekininkė Diana Kraptavičienė

Last Updated (Sunday, 29 September 2019 19:21)

Jūsų IP: 3.135.200.211