Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Viktorina „Pasaulis ir aš“

Viktorinos „Pasaulis ir aš“ nuostatuose rašoma, kad viktorina yra projekto „Pasaulis ir aš“ dalis, kuris yra finansuojamas LR Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis. O projektą įgyvendina Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Viktorinos tikslai: pristatyti jaunimui Darnaus vystymosi tikslus, skatinti domėtis pasaulinėmis problemomis ir skatinti mokinių bendravimą. Mūsų mokykla pateikė paraišką ir gavo prisijungimo prie viktorinos klausimų duomenis. Spalio 9 d. mūsų bibliotekoje penktos, šeštos ir septintos klasių komandos (po 6 iš kiekvienos klasės) dalyvavo viktorinoje „Pasaulis ir aš“.

 Komandos į 20 viktorinos klausimų atsakė raštu ir pakeldami korteles. Vertinimo komisijos nariai (po vieną iš komandos ir direktorės pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė) įvertino atsakymus ir paskelbė nugalėtojus. Pirmą vietą laimėjo „Nugalėtojų“ ir „Tingvinų“ komandos, surinkusios po 19 taškų, o „Gamtos vaikams“ atiteko antra vieta (18 balų).  Nugalėtojų duomenys išsiųsti organizatoriams ir belieka sulaukti dovanų.

Bibliotekininkė D. Kraptavičienė

 

Last Updated (Friday, 11 October 2019 10:31)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien180
mod_vvisit_counterVakar216
mod_vvisit_counterŠią savaitę180
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5547
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19064
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5341
mod_vvisit_counterViso554485

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 44.192.48.196
,
Šiandien: Jun 24, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120