Ekologinio ugdymo projektinė diena „Rudenėli, labas“

Spalio 25 d. mokykloje vyko pradinių klasių ekologinio ugdymo projektinė diena „Rudenėli, labas“. Kiekviena klasė pasirinko projekto temą: 1 kl. – „Daržovių pintinėje“, 2 kl. - „Obuoliukai“, 3, 4 kl. - „Auksinių varpų dosnumas“.

Visą savaitę, spalio 21 – 25 dienomis, vyko integruotos pamokos pasirinkta tema. Mokiniai kūrė eiles, mįsles, piešė, aplikavo, dainavo, šoko, rinko medžiagą, sudarė diagramas. Penktadienį visą savo veiklą, paruoštą programėlę pristatė draugams ir tėveliams. Pirmokai sukūrė daržovių staltiesę, antrokai pristatė sodo gėrybių stendą, trečiokai ir ketvirtokai pristatė savo sukurtą knygą „Auksinių varpų dosnumas“.

Kiekvienos klasės tėveliai irgi aktyviai dalyvavo šiame projekte. Jie pristatė savo namų darbus „Tai bent skanumėlis.

Šventė baigėsi šokiu – rateliu „Šiaudų batai“ ir visi išėjo į klases aptarti projekto ir pasivaišinti tėvelių skanumynais.

Pradinių klasių mokytoja J. Šatienė

Projektinė veikla „Labas, Rudenėli“

Namišių skyriaus mokiniai spalio 14d. pradėjo projektinės veiklos savaitę „Labas, Rudenėli“.  Kiekvieną savaitės dieną viena pamoka buvo skirta šiam projektui. Mokiniai svėrė, matavo, piešė obuolius, bulves, braižė diagramas. Kūrė pasakojimus apie kaliausę, pirmokai spalvino, karpė raides ir sudėjo žodį kaliausė. Domėjosi kas auga sode, miške, darže, laukuose. O ketvirtadienį laukė baigiamoji projekto dalis – šventė. Joje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Tėveliai lauke pastatė kaliauses, o  vaikai padarė joms skrybėles. Ir vaikai, ir tėveliai išradingai pristatė savo darbus. Susirinkę į klasę vaikai kartu su tėveliais įveikė keletą linksmų užduočių. Vaikai parodė savo paruoštą programėlę.  Tada visi apžiūrėjo darbelių parodėlę.

Mokytoja S.Lapėnienė

Last Updated (Tuesday, 05 November 2019 21:23)

Jūsų IP: 18.119.143.4
Šiandien: Apr 26, 2024