Respublikinės žinių viktorinos „Pasaulis ir AŠ 2019“ rezultatai

Jau ne vienerius metus Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija pagal Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programą vykdo projektą „Pasaulis ir Aš“. Šiemet ir Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla (atsakinga – bibliotekininkė Diana Kraptavičienė) pateikė paraišką dalyvauti minėto projekto Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamoje viktorinoje „Pasaulis ir AŠ“. Rugsėjo mėnesį vyko pasiruošimas – domėjomės Jungtinių Tautų darnaus vystymosi programos tikslais, o spalio mėnesį trys komandos iš 5, 6 ir 7 klasės po 6 mokinius dalyvavo viktorinoje, kurią sudarė 20 klausimų. Lapkričio mėnesį sulaukėme viktorinos rezultatų, gruodžio mėnesį – diplomų ir taurių. Labai džiaugiamės ir sveikiname net dvi komandas iš mūsų mokyklos – septintokų „Tingvinų“ Titas Marcinkevičius, Lukas Šatas, Roberta Trasauskaitė, Vika Šimbaraitė, Valdas Vasiliauskas, Gabrielė Januškevičiūtė  ir šeštokų „Nugalėtojų“ – Tomas Šuminskas, Petras Burba, Rokas Burokas, Erlandė Navickaitė, Eimantė Mikolaitytė, Goda Liutkevičiūtė tapus respublikinės žinių viktorinos „Pasaulis ir Aš“ laimėtojais! Abi komandos surinko po 19 taškų. Nugalėtojai apdovanoti I vietos diplomais ir nugalėtojų taurėmis. Už dalyvavimą penktokų komandos nariams Brigitai Bartkevičiūtei, Gabrielei Blaževičiūtei, Elingai Dumbrauskaitei, Nojui Jasiukėnui, Gabijai Navickaitei, Dovydui Ratkui įteiktos padėkos. Dėkojame mokyklos administracijai už pasiūlymą dalyvauti respublikinėje viktorinoje, mokytojai Aušrai Šamelienei už pasirengimo konsultacijas, o mokiniams už motyvaciją siekiant žinių ir bendradarbiavimą komandoje.

D. Kraptavičienė

Last Updated (Monday, 16 December 2019 22:16)

Jūsų IP: 54.221.43.155
Šiandien: Mar 28, 2024