Įgyvendinant psichinės sveikatos stiprinimo projektą „Augu sveikas ir laimingas“, finansuojamą iš Pasvalio savivaldybės, mokyklos psichologė Diana ir socialinė pedagogė Dovilė vedė užsiėmimus pradinių klasių mokiniams. Jų metu mokiniai buvo supažindinti su šviesos terapija, mėgavosi specialia dienos šviesos lempa, kuri skatina vitamino D gamybą, padeda pakelti nuotaiką, susigrąžinti darbingumą, įveikti depresiją, kai trūksta natūralios dienos šviesos. Lempa naudoja labai ryškią šviesą, kuri imituoja saulės spindulius.

Lipdant molį, jaučiamas atsipalaidavimas ir malonus kūrybos džiaugsmas, išgaruoja baimė suklysti. Molio lipdymas – tai ne tik menas, bet ir puiki terapija, padedanti sumažinti stresą ir atsikratyti nuovargio, išlaisvinti savo mintis, kūrybiškumą.

Soc.pedagogė Dovilė Srėbalienė

Last Updated (Sunday, 27 December 2020 18:04)

Jūsų IP: 44.192.10.166
Šiandien: Mar 08, 2021