Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. ieško TECHNOLOGIJŲ mokytojo. Darbas nuolatinis. Darbo krūvis – 0,25 pareigybės. Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikaciją bei pedagoginį darbo stažą.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. Aukštasis pedagoginis išsilavinimas, technologijų mokytojo kvalifikacija.
  2. Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 (Žin., 2003, Nr. 123-5618), reikalavimus.
  3. Gebėti valdyti informacines komunikacines technologijas ir jas taikyti ugdymo procese.
  4. Gebėti taikyti mokymąsi aktyvinančius metodus pamokose.
  5. Gebėti bendrauti ir bendradarbiauti, konstruktyviai spręsti problemas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją.
  6. Gyvenimo aprašymą.
  7. Pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus siunčia elektroniniu paštu:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it iki 2021 m. rugpjūčio 25 d. 16 val.
Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Pokalbis su pakviestais pretendentais numatomas 2021 m. rugpjūčio 27 d. Apie laiką pretendentai bus informuojami asmeniškai.

Direktorė Justina Rupeikienė

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. ieško chemijos mokytojo. Darbas nuolatinis. Darbo krūvis – 0,20 pareigybės. Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikaciją bei pedagoginį darbo stažą.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. Aukštasis pedagoginis išsilavinimas, chemijos mokytojo kvalifikacija.
  4. Gebėti taikyti mokymąsi aktyvinančius metodus pamokose.
  5. Gebėti bendrauti ir bendradarbiauti, konstruktyviai spręsti problemas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją.
  6. Gyvenimo aprašymą.
  7. Pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Pokalbis su pakviestais pretendentais numatomas 2021 m. rugpjūčio 27 d. Apie laiką pretendentai bus informuojami asmeniškai.

Direktorė Justina Rupeikienė

Pradinių klasių mokytojo (0,80 etato)

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla siūlo darbą pradinių klasių mokytojui. Darbo krūvis 0,80 etato.  Darbo užmokestis priklausys nuo turimos mokytojo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Darbo pobūdis: mokinių ugdymas, ugdymo programų kūrimas, bendravimas su tėvais, aktyvus dalyvavimas mokyklos bendruomenės gyvenime, gebėjimas dirbti komandoje, savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą.

Reikalavimai: turėti pradinio ugdymo pedagogo kvalifikaciją.

Informacija tel.:  8 451 40458, mob. 8 681 39920 arba rašyti el. p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Lietuvių kalbos mokytojo (0,63 etato)

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla siūlo darbą lietuvių kalbos mokytojui. Darbo krūvis 0,63 etato.  Darbo užmokestis priklausys nuo turimos mokytojo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Darbo pobūdis: organizuoti aktyvų, turiningą ir įtraukiantį vaikų ugdymą, būti mokyklos bendruomenės dalimi ir prisidėti prie sėkmingo vaikų ugdymo, ugdymo programų kūrimas, bendravimas su tėvais

Reikalavimai: turėti lietuvių k. ir literatūros pedagogo kvalifikaciją.

Informacinių technologijų  mokytojo (0,20 etato)

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla siūlo darbą informacinių technologijų mokytojui. Darbo krūvis 0,20 etato.  Darbo užmokestis priklausys nuo turimos mokytojo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Reikalavimai: turėti informacinių technologijų pedagogo kvalifikaciją.

Last Updated (Thursday, 19 August 2021 11:57)

Jūsų IP: 3.239.58.199
Šiandien: Sep 16, 2021