Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. ieško logopedo(ės). Darbas nuolatinis. Darbo krūvis – 1,25 pareigybės. Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikaciją bei pedagoginį darbo stažą.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. Aukštasis pedagoginis išsilavinimas, logopedo kvalifikacija.
  2. Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 (Žin., 2003, Nr. 123-5618), reikalavimus.
  3. Gebėti valdyti informacines komunikacines technologijas ir jas taikyti ugdymo procese.
  4. Gebėti taikyti mokymąsi aktyvinančius metodus pamokose.
  5. Gebėti bendrauti ir bendradarbiauti, konstruktyviai spręsti problemas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją.
  6. Gyvenimo aprašymą.
  7. Pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.  Apie laiką pretendentai bus informuojami asmeniškai.

Direktorė Justina Rupeikienė

Last Updated (Wednesday, 06 October 2021 19:48)

mod_vvisit_counterViso361905