Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Užsiėmimai, skirti psichosocialinei gerovei

 

Spalio mėnesį dėmesį skyrėme mokinių psichinės sveikatos stiprinimui. Mokykloje ir Namišių skyriuje vyko užsiėmimai, kurie buvo skirti mokinių psichosocialinės gerovės pasirūpinimu. Dalis užsiėmimų vyko pagal projekto „Augu sveikas“ numatytas veiklas, kuriose dalyvavo 5, 6, 7, 9, 10 klasių mokiniai bei Namišių skyriaus 1/3 klasių mokiniai. Mokiniai tiek lauke, tiek klasėse stiprino savijautą, lavino saviraišką bei bendravimą užsiėmimuose „Jausmų antspaudai“, „Rudens vaizdai“, „Temperamentų spalvos“, „Jausmų ir spalvų pasaulyje“, „Bendravimo žaidimai“. Taip pat psichologė vedė užsiėmimus Saločių ikimokyklinės grupės vaikams ir integruotas veiklas kartu su neformalaus švietimo „Skaitau pasaulį ir pažįstu save“ bei „Žaidžiu ne vien jausmus“ užsiėmimais, skirtais 6–8 klasių mokiniams ir Namišių pradinių klasių mokiniams: „Koliažo kalba“, „Spalvų ašaros“, „Rudens žiūronai“.

 

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien72
mod_vvisit_counterVakar304
mod_vvisit_counterŠią savaitę690
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę2848
mod_vvisit_counterŠį mėnesį1246
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį9439
mod_vvisit_counterViso483722

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 18.206.194.21
,
Šiandien: Oct 04, 2023

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120