Užsiėmimai, skirti psichosocialinei gerovei

Spalio mėnesį dėmesį skyrėme mokinių psichinės sveikatos stiprinimui. Mokykloje ir Namišių skyriuje vyko užsiėmimai, kurie buvo skirti mokinių psichosocialinės gerovės pasirūpinimu. Dalis užsiėmimų vyko pagal projekto „Augu sveikas“ numatytas veiklas, kuriose dalyvavo 5, 6, 7, 9, 10 klasių mokiniai bei Namišių skyriaus 1/3 klasių mokiniai. Mokiniai tiek lauke, tiek klasėse stiprino savijautą, lavino saviraišką bei bendravimą užsiėmimuose „Jausmų antspaudai“, „Rudens vaizdai“, „Temperamentų spalvos“, „Jausmų ir spalvų pasaulyje“, „Bendravimo žaidimai“. Taip pat psichologė vedė užsiėmimus Saločių ikimokyklinės grupės vaikams ir integruotas veiklas kartu su neformalaus švietimo „Skaitau pasaulį ir pažįstu save“ bei „Žaidžiu ne vien jausmus“ užsiėmimais, skirtais 6–8 klasių mokiniams ir Namišių pradinių klasių mokiniams: „Koliažo kalba“, „Spalvų ašaros“, „Rudens žiūronai“.

Jūsų IP: 107.21.85.250
Šiandien: Jan 24, 2022