Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Matematikos mokau (-si) savivaldžiai

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla kartu su keturiais partneriais įgyvendina projektą „Matematikos mokau(-si) savivaldžiai – mokausi atsakingai“. 

Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti šiuolaikišką bei patrauklų mokiniams savivaldaus mokymo (-si) modelį matematikos pamokose, siekiant pagerinti 10-os klasės mokinių matematikos mokymo (-si) pasiekimus.

Veiklos:

1. Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas ir konsultavimas;
2. Mokymo(si) modelio sukūrimas ir pritaikymas.
Šiuo projektu siekiama įgyvendinti Geros mokyklos koncepcijos nuostatas bei stiprinti projekte dalyvaujančių mokyklų Geros mokyklos požymių raišką.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia... 

  

Svajonės ir ilgesys Šiaurėje

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Svajonės ir ilgesys Šiaurėje“ prasidėjo lapkričio 15 d. parodomis bibliotekoje ir skaitykloje: Namišių skyriaus 4 klasės mokinės Gabijos Venclauskaitės piešinių „Mano juodai balta pasaka“ (mokytoja Sigita Lapėnienė) ir Šiaurės šalių rašytojų knygų bei kvietimu Saločių bibliotekos feisbuke dalyvauti garsiniuose ir tyliuose skaitymuose.

Lapkričio 17 d. bibliotekos skaitykloje 7 ir 8 klasių mokiniai su mokytojomis Vitalija Skapariene ir Jurga Gylyte Pečiokiene susirinko į popietę „Svajonės virsta tikrove“. Pradėjome nuo pagrindinės savaitės idėjos – visiems kartu susibūrus prie žvakių šviesos skaityti knygą – pristatymo. Septintokės Odeta Samulionytė ir Elinga Dumbrauskaitė priminė ankstesnių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės renginių akimirkas. Ypač sužavėjo prieš keletą metų „Jaunųjų literatų“ būrelio sukurtas filmukas „Pasimatymas“, kuris ir įvedė į šiųmetinius garsinius skaitymus. Jiems pasirinkta Jostein Gaarder knyga „Mergaitė su apelsinais“. Šią labai jausmingą, šviesaus liūdesio pilną ir jautrią istoriją pristatė mokytoja Jurga Gylytė Pečiokienė. Goda Liutkevičiūtė, Brigita Navickaitė, Erlandė Navickaitė, Agnė Sargūnaitė, Agnė Paškevičiūtė, Viktorija Lendel ir Danielė Ardulevičiūtė perskaitė ištraukas iš minėtos knygos.

Lapkričio 18 d. vyko rytmetis „Svajonės virsta tikrove“ mokykloje: peržiūrėjome mokinių sukurtą filmuką „Hugas“, išklausėme 7 klasės mokinio Dovydo Ratkaus kelionės po Danijos sostinę Kopenhagą įspūdžius bei susipažinome su mokytojos Jurgitos Sereikienės pateiktais danų mokslininkų pasiekimais ir geografinių žinių papildymais.

Lapkričio 19 d. prie žvakių šviesos skaitėme garsiai iš Jens Sigsgaard knygos „Palė vienas namuose“, žaidėme ir piešėme antspaudais. Šiaurės šalių literatūros savaitę „Svajonės ir ilgesys Šiaurėje“ baigėme Namišių skyriuje su būrelio „Žaidžiu ne tik jausmus“ nariais.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiuose ir linkime domėtis šiomis šalimis, jų literatūra bei mokytis iš danų kasdieninio jaukumo ir sveikatos.

Last Updated (Wednesday, 24 November 2021 18:42)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien96
mod_vvisit_counterVakar152
mod_vvisit_counterŠią savaitę96
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1368
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4273
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5294
mod_vvisit_counterViso371259

Prisijungę: 6
Jūsų IP: 107.21.85.250
,
Šiandien: Jan 24, 2022

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120