Atvirų durų diena ir Kaziuko mugė

Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje Kovo 4 dieną (penktadienį) vyko Atvirų durų diena ir Kaziuko mugė. Atvykę mokinių tėvai buvo pakviesti trumpai ekskursijai po mokyklą, kurią vedė mokyklos direktorė Justina Rupeikienė ir mokyklos pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė. Tėvai galėjo artimiau susipažinti su mokykla, jiems buvo pasiūlyta pažiūrėti trumpą filmuką apie mokyklą bei  įvairias vykdomas veiklas. Tėveliai taip pat apsilankė ir mokyklos dailės galerijoje, kurios ekspoziciją pristatė mokytojas Balys Tuskėnas. Ekskursijos metu tėvai buvo pakviesti traukti suvenyrus iš "Laimės šulinio". Dovanėlės buvo kurtos mūsų mokyklos mokinių. Vėliau visi svečiai buvo pakviesti į Kaziuko mugę, o po mugės užsukti į kavinukę ir pasivaišinti saldžiais kepiniais ir karštais gėrimais. Kavinukėje darbavosi devintos klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Sandra Vitkevičiūtė. Pavalgius svečiai turėjo galimybę nusipirkti džiovintų vaistažolių, vaisių, prieskonių bei rankų darbo maišelių. Devintos klasės mokiniai vykdo ekonomikos projektą, kuriam vadovauja mokytoja Eglė Mitkienė. Projekto tikslas yra skatinti mokinių verslumą.

Jūsų IP: 3.235.173.74
Šiandien: Sep 30, 2022