Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Atvirų durų diena ir Kaziuko mugė

Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje Kovo 4 dieną (penktadienį) vyko Atvirų durų diena ir Kaziuko mugė. Atvykę mokinių tėvai buvo pakviesti trumpai ekskursijai po mokyklą, kurią vedė mokyklos direktorė Justina Rupeikienė ir mokyklos pavaduotoja ugdymui Inga Jasiukėnienė. Tėvai galėjo artimiau susipažinti su mokykla, jiems buvo pasiūlyta pažiūrėti trumpą filmuką apie mokyklą bei  įvairias vykdomas veiklas. Tėveliai taip pat apsilankė ir mokyklos dailės galerijoje, kurios ekspoziciją pristatė mokytojas Balys Tuskėnas. Ekskursijos metu tėvai buvo pakviesti traukti suvenyrus iš "Laimės šulinio". Dovanėlės buvo kurtos mūsų mokyklos mokinių. Vėliau visi svečiai buvo pakviesti į Kaziuko mugę, o po mugės užsukti į kavinukę ir pasivaišinti saldžiais kepiniais ir karštais gėrimais. Kavinukėje darbavosi devintos klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Sandra Vitkevičiūtė. Pavalgius svečiai turėjo galimybę nusipirkti džiovintų vaistažolių, vaisių, prieskonių bei rankų darbo maišelių. Devintos klasės mokiniai vykdo ekonomikos projektą, kuriam vadovauja mokytoja Eglė Mitkienė. Projekto tikslas yra skatinti mokinių verslumą.

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien69
mod_vvisit_counterVakar111
mod_vvisit_counterŠią savaitę661
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę1168
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4381
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį4468
mod_vvisit_counterViso412546

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 3.235.173.74
,
Šiandien: Sep 30, 2022

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120