Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pažintinė išvyka

 

Gegužės 24 d. penkiasdešimt 2–8 klasių mokinių kartu su  mokytojomis Regina Kačerauskiene, Gražina Jarašūniene, mokytojo padėjėja Greta Misevičiene ir psichologe Diana Kraptavičiene dalyvavo pažintinėje išvykoje. Išvyka buvo vykdoma pagal pažintinę žuvininkystės programą „Išauginta Europos Sąjungoje“. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) Kauno rajone, Akademijos miestelyje. Teoriškai susipažino su akvakultūros vystymosi Lietuvoje istorija, VDU ŽŪA Akvakultūros centro veikla, žuvų auginimui taikomais būdais, naudojama įranga ir technologijomis, pagrindinėmis Lietuvoje auginamų žuvų rūšimis. Praktiškai pamatė uždaras apytakines sistemas bei jose auginamas žuvis (eršketus, šamus, vaivorykštinius upėtakius, karpius, plačiakakčius, amūrus ir kt.), jų gyvenimo ypatumus bei reikšmę sėkmingam žuvų auginimui. Po skanių pietų, visi smagiai grįžo namo kupini įspūdžių.

Visi eskursijoje dalyvavę mokiniai atsiliepė, kad buvę labai įdomu! Pamatė daugybę visokiausių žuvų, daug sužinojo ir šauniai praleido dieną. Agnė Paškevičiūtė sakė: „Buvo smagu ir visi labai draugiškai elgiasi, daug visko sužinojo, labai patiko!“ Brigita Navickaitė linkėjo tokią išvyką pakartoti! Elinga Dumbrauskaitė pasidalijo įspūdžiu: „Visi buvom draugiški, autobuso galas – super kompanija!“ Erlandė Navickaitė važiuodama džiaugėsi: „Labai labai patiko! Linksmą ir gerą nuotaiką namo vešim!“

Psichologė D. Kraptavičienė

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien29
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę29
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2666
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528826

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120