Mokiniams, darbuotojams

Dieninė vasaros stovykla „Kodėlčiukai II“

Birželio 9─15 d. vyko  pradinių klasių mokinių dieninė vasaros stovykla „Kodėlčiukai II“. Programos tikslas- prasmingas vaikų laisvalaikis, ugdant  kūrybiškumą, iniciatyvą, socialines emocines bei pažinimo kompetencijas. Programą padėjo įgyvendinti  nemažas būrelis savanorių bei keli mokyklos darbuotojai.

Buvusi Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Roma Jakubonienė supažindino vaikus su Saločių miestelio kovų už laisvę istorija ir pravedė pėsčiųjų žygį po Saločių miestelį.

Pasvalio r. Saločių seniūnijos sporto instruktorius Modestas Baika, Pasvalio futbolo centro atstovai A. Lekas, bei Š. Kazlauskas  mokė vaikus žaisti sportinius žaidimus bei mažąjį futbolą.

Pasvalio kultūros centro Saločių skyriaus kultūrinių veiklų organizatorė Ingrida Viržintienė, kartu su kolege režisiere Loreta Gasiūnaite, supažindino vaikus su teatro pasauliu. Vaikus mokė improvizuoti ir kurti trumpus etiudus.

Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai mokėsi tapyti ant stiklo. O stiklinį puodelį dekoruoti padėjo mokytoja R. Kačerauskienė. Mokytoja M. Sakalauskienė supažindino vaikus su tapymo piršteliais technika.

Vaikai džiaugėsi sukurtais kūrybiniais darbeliais.

Stovyklą baigėme edukacine išvyka į Biržų krašto muziejų „ Sėla“ bei smegduobių tyrinėjimu.

Jūsų IP: 3.239.76.25
Šiandien: Feb 28, 2024