Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Gamta Šiaurėje“

Lapkričio 16 d. Saločių kultūros namų salėn susirinko pradinukai ir aštuntokai. O susirinko jie pratęsti Šiaurės šalių literatūros savaitės „Gamta Šiaurėje“. Ir labai šaunu, kad aštuntokai sutiko jiems pagelbėti.
Pirmiausia pradinukus aštuntokė Gabrielė Blaževičiūtė supažindino su Šiaurės šalių literatūros savaitės istorija ir tradicijomis. O paskui garsiai perskaityta knygelė „Jei sutiktum lokį“, kurią sukūrė Martin Glaz Serup iš Danijos ir Malin Kivelä iš Suomijos, o iliustracijas - Lina Bondestam iš Suomijos. Gaila, kad knygelė dar neišleista Lietuvoje, tad teko pasitenkinti skaidrėmis. Jas perskaitė aštuntokė Odeta Samulionytė.
Daugiausiai laiko užėmė kūrybinė užduotis: ant didelio popieriaus lapo nupiešti mylimiausius gyvūnus ir visus veikėjus sujungti į rišlų pasakojimą pagal tam tikrą formatą. Ir tą pasakojimą pristatyti pritariant pasirinktu muzikos instrumentu. Aštuntokai pasirinko klases ir užvirė darbas: pradinukai pasklido po salę ir įniko į piešimą, o aštuntokai solidžiai jiems talkino. Užtat rezultatai apstulbino ir nustebino: tokių šaunių istorijų seniai buvom girdėję...
Smagu, kai po renginio džiaugiasi visi. Atskiras ir nuoširdus „ačiū“ aštuntokams, be kurių pagalbos renginys nebūtų toks, koks buvo.
 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien30
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę30
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2667
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528827

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120