Tema „Menas“ ir I vieta

Rugsėjo mėnesį pateikėme paraišką dėl dalyvavimo pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ kūrybinių darbų konkurse. Pasirinkome temą „Menas“ kūrybiškumui lavinti. 5 ir 8 klasių mokiniai savo kūriniuose stengėsi atskleisti Lietuvos akvakultūros ūkiuose vykstančius procesus: nuo gyvybės užmezgimo („Gyvybės užuomazgos“, „Ikrų meilė“, „Amūrėliai“) iki išaugintos produkcijos („Žuvų šokis“, „Karpio pietūs“, „Keliaujančios žuvys“). Kūrybiniuose darbuose mokiniai naudojo lipdymo priemones, glazūravimo ir angoros technikas. Mokinius konsultavo mokytojos Vytautė Kuzmaitė ir Diana Kraptavičienė, mokytojo padėjėja Greta Misevičienė.
Lapkričio mėnesį sužinojome, kad laimėjome I vietą 5–8 klasių grupėje ir lapkričio 28 d. dalyvavome baigiamųjų kūrybinių darbų apdovanojimo renginyje, kuris vyko Kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių rajone. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštu ir individualiais prizais. Taip pat visi dalyvavome edukacinėje Afrikos būgnų pamokoje, Vėjų teatro spektaklyje „Baisiai gražu“. Smagiai nusiteikę bei sočiai pasivaišinę grįžome su puikiais įspūdžiais į namus.
Iš mokinių atsiliepimų: Dovydui labai patiko apdovanojimai, teatras ir vaišinimas bei kelionė, nes buvo ramu ir gera važiuoti. Gabija Burokaitė labai džiaugėsi, kad buvo „žiauriai“ įdomi išvyka. Nojus dėkojo už kelionę.

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:24)

Jūsų IP: 34.238.138.162
Šiandien: Mar 28, 2024