SUGRĮŽO TRADICINĖ DRAUGO DIENA

Jau buvom pasiilgę nuoširdaus, tikro, kontaktinio bendravimo ... ir šiemet lapkričio 29 dieną, vyko Pasvalio rajono savivaldybės socialinių pedagogų metodinio būrelio tradicinis renginys „Draugo diena“. Dalyviai – Pasvalio rajono švietimo ugdymo įstaigų priešmokyklinės ugdymo grupės, pirmos klasės mokiniai bei savanoriai iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos. Prisistatymus ruošė ir lydėjo rūpestingos bei atsakingos mokytojos.
Renginio dalyvius sveikino Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas ir pakvietė į edukaciją didžiojoje salėje. Supažindino su „paslėptomis garso kolonėlėmis“, scena, užkulisiais, žiūrovo taisyklėmis. Garso ir šviesos režisierius Evaldas Kondrotas kalbėjo iš savo kabineto per mikrofoną, įjungė garsą, besisukiojančias, įvairiaspalves šviesas, kurias vaikai galėjo apžiūrėti scenoje iš arti. Žadėjo ateityje būti artistais, režisieriais...
Nuotaikingos muzikos ritmu mankštai subūrė Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė Aistė Ežerskė iš šokių klubo „Dance By Aista“. Prevencinius žaidimus vedė penki savanoriai gimnazistai. Vaikai kartu su savo mokytojomis, savanoriais (parašiuto pagalba) keitėsi vietomis, linksmai įsitraukė į susipažinimo, socialinius vaidmenų žaidimus.

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:22)

Jūsų IP: 3.145.111.183
Šiandien: Apr 20, 2024