Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

SUGRĮŽO TRADICINĖ DRAUGO DIENA

Jau buvom pasiilgę nuoširdaus, tikro, kontaktinio bendravimo ... ir šiemet lapkričio 29 dieną, vyko Pasvalio rajono savivaldybės socialinių pedagogų metodinio būrelio tradicinis renginys „Draugo diena“. Dalyviai – Pasvalio rajono švietimo ugdymo įstaigų priešmokyklinės ugdymo grupės, pirmos klasės mokiniai bei savanoriai iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos. Prisistatymus ruošė ir lydėjo rūpestingos bei atsakingos mokytojos.
Renginio dalyvius sveikino Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas ir pakvietė į edukaciją didžiojoje salėje. Supažindino su „paslėptomis garso kolonėlėmis“, scena, užkulisiais, žiūrovo taisyklėmis. Garso ir šviesos režisierius Evaldas Kondrotas kalbėjo iš savo kabineto per mikrofoną, įjungė garsą, besisukiojančias, įvairiaspalves šviesas, kurias vaikai galėjo apžiūrėti scenoje iš arti. Žadėjo ateityje būti artistais, režisieriais...
Nuotaikingos muzikos ritmu mankštai subūrė Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė Aistė Ežerskė iš šokių klubo „Dance By Aista“. Prevencinius žaidimus vedė penki savanoriai gimnazistai. Vaikai kartu su savo mokytojomis, savanoriais (parašiuto pagalba) keitėsi vietomis, linksmai įsitraukė į susipažinimo, socialinius vaidmenų žaidimus.
 

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:22)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien31
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę31
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2668
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528828

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120