Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Meninio skaitymo konkursas 1-4 kl.

Vasario 22 d. mokykloje vyko 1–4 klasių Meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 22 pradinukai. Mokinukai deklamavo V. Palčinskaitės, Z. Gaižauskaitės, S. Nėries ir kitų poetų eiles. Geriausius skaitovus išrinko komisija. Buvo atsižvelgta į tai, kaip skaitovai geba perteikti skaitomą tekstą, ar jo kalba garsi, aiški, natūrali, ar laikomasi kalbos kultūros reikalavimų, kokia sceninė laikysena, ar skaitomas kūrinys tinka jo amžiui. Skirtos trys trečiosios, dvi antrosios, viena pirma vieta. Trečiosios vietos atiteko 1 kl. mokinei Enrikai Martišiūtei, 2 kl. mokinei Inesai Židonytei, 3 kl. mokiniui Adamui Atkočiūnui. Antrosios – antrokėms Viktorijai Ratkutei ir Rugilei Juozėnaitei, pirmoji vieta – ketvirtokei Darijai Šimbaraitei. Visi skaitovai apdovanoti padėkomis.
Žiūrovai išsirinko savo šauniausią skaitovą. Juo tapo trečiokas Adamas Atkočiūnas.
Meninio skaitymo konkursas dovanoja mokiniams įvairiapusiškos patirties: mokiniui reikia atsistoti prieš publiką, tad jis įgyja drąsos, laisvės kalbėti. Rengiantis konkursui tenka skaityti įvairius tekstus ir taip pažinti platesnį literatūros pasaulį, mokantis kūrinį lavėja atmintis. Palaikyti pradinukus atvyko būrelis mokinukų mamų.

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:10)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien70
mod_vvisit_counterVakar243
mod_vvisit_counterŠią savaitę1274
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę2263
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2345
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį9049
mod_vvisit_counterViso501234

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 18.206.48.243
,
Šiandien: Dec 09, 2023

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120