Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Laimingas žmogus

Dešimtokės Gabrielė Januškevičiūtė, Sandra Svirplytė ir Roberta Trasauskaitė atsiliepė į profesoriaus Algio Mickūno filosofijos centro, įsikūrusio Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje, skelbtą antrą konkursą „Laimingas žmogus“, skirtą Pasvalio jaunimui. Kovo 2 dieną merginos dalyvavo filosofijos konkurso apdovanojimų šventėje ir diskusijoje su Vilniaus universiteto humanitarinių mokslų daktaru, filosofu Žilvinu Svigariu ir profesoriumi emeritu Algiu Mickūnu Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje. Gabrielei, Sandrai ir Robertai sutikus, dalinamės jų įspūdžiais ir kūryba! Roberta: labai džiaugiuosi jog dalyvavau, sužinojau, praturtinau savo požiūrį į laimę. Sandra: nesitikėjau, kad mano vardą ir pavardę garsiai pasakys. Nes, kur bedalyvaučiau – niekada nelaimėdavau, tai keista buvo tikrai. Gabrielė: tikrai buvau nustebus, kad buvau tarp tų 7 laureatų, bet man labai patiko, pasidalinau savo mintimis apie laimę, išgirdau kitų nuomonę apie laimę, tikrai labai patiko.

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:08)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien31
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę31
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2668
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528828

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120