Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

„Kartu įveikiant krizes“

Balandžio 24 d. bibliotekos skaityklon po pamokų susirinko Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro vaikai su vadove Rasuole Dovidavičiūte ir mokytojo padėjėja Greta Misevičiene į užsiėmimą, skirtą Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Kartu įveikiant krizes“.
Vaikams buvo pristatytos akcijos „Metų knygos rinkimai“ (vaikų kategorijos) knygos, gautos pagal pateiktą paraišką. „Metų knygos rinkimuose“ dalyvauja 5 knygos, pristatytos buvo 3. Trečios klasės mokinys Matas pristatė Kęstučio Kasparavičiaus „Žvaigždžių paukštis“, bibliotekininkė Daiva – Ilonos Ežerinytės „Tetulė Liu“, bibliotekininkė Diana – Indrės Šalčiūtės „Lelijos nuodija miestą“. Likusias 2: Evelinos Daciūtės, Aušros Kiudulaitės „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“ ir Kotrynos Zylės, Ingos Dagilės „Geriausia diena“ ketvirtos klasės mokinės pristatys, kai grįš į mokyklą.
Vėliau vyko edukacinės dirbtuvėlės „Pasidaryk pieštukinę“: daugiafunkcio centro vadovė Rasuolė išmokė vaikus pasigaminti pieštukines iš panaudotų daiktų. O dirbtuvėlių metu pagamintų ir iš anksčiau vaikų sukurtų darbelių parodą „Pieštukų išdaigos ir nuotykiai“ galima pamatyti skaitykloje. Maloniai kviečiame!
 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien26
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę26
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2663
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528823

Prisijungę: 3
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120