Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Ekskursija į Vilnių

Birželio 7-oji – išvykos diena mokykloje. 5-10 klasių mokiniai su klasių vadovėmis keliavome į Vilnių. Ten dalyvavome net trijose Valdovų rūmų rengiamose edukacijose: 5─6 klasių mokiniai susipažino su muziejaus erdvėmis, ekspozicijomis, vyresni domėjosi Vyčio ženklo atspindžiais muziejaus eksponatuose, karybos LDK istorija. Turėjome išskirtinę galimybę apžiūrėti Valdovų rūmų muziejuje eksponuojamus Žygimanto Augusto valdymo laikotarpį liudijančius, išskirtinio grožio gobelenus, kurie atvežti iš Krokuvos rūmų Lenkijoje.
Kitas keliautojų objektas – Vilniaus katedros rūsiai, kuriuose gidės supažindino su archeologinių atradimų istorija, senosiomis kriptomis, katedros požemiuose matomais istoriniais sluoksniais. Ir žinoma, karalienės Barboros Radvilaitės kapu.
Ir kaipgi apsilankymas Lietuvos sostinėje be kopimo į Gedimino kalną? Karštą vasaros dieną tai buvo nemenkas iššūkis, bet atsivėrusi Vilniaus panorama viską atpirko.
Šiais metais minėdami kraštiečio Antano Poškos 120-ąsias gimimo metines negalėjome neužsukti į Antakalnio kapines, kur mokslininkas palaidotas. Dešimtokė Gabrielė visiems priminė A. Poškos svarbiausius gyvenimo momentus, asmenybės bruožus. Taip pat aplankėme Sausio 13-osios memorialą, kur 10 kl. mokinys Erikas priminė 1991-ųjų metų sausio įvykius.
Iš Vilniaus pasukome link Kernavės, kur gidais „padirbėjo“ dešimtokai Roberta ir Titas, pristatę žymiuosius Kernavės piliakalnius, liudijančius mūsų valstybės formavimosi centrą, protėvių gyvenimą. O smagiausia visiems buvo kojomis „išmatuoti“ piliakalnių aukštį ir plotį. Paglostę vietinę įžymybę, katiną Ryžį, pasigrožėję nuostabiu peizažu, grįžome į autobusą ir patraukėme namų link.

Last Updated (Saturday, 17 June 2023 15:22)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien31
mod_vvisit_counterVakar42
mod_vvisit_counterŠią savaitę31
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę673
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2668
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį7017
mod_vvisit_counterViso528828

Prisijungę: 2
Jūsų IP: 44.201.97.224
,
Šiandien: Apr 22, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120