Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Namišių skyriaus ir Saločių mokyklos pradinių klasių mokslo metų užbaigimo išvyka.

Įspūdinga buvo pradinių klasių išvyka birželio 4 dieną. Ji prasidėjo Panevėžio miesto centre įsikūrusiame lėlių "Vežimo“ teatre. Čia mūsų laukė svetingi teatro aktoriai. Jie pristatė teatro istoriją, parodė kaip gaminamos lėlės. Ir patys scenoje su lėlėmis vaidinome! Po to aplankėme Panevėžio miesto kraštotyros muziejų. Muziejaus darbuotojai mus įtraukė į įdomias praktines veiklas. Ir pagaliau mes - Pašilių stumbryne. Čia ir ką tik gimusį stumbriuką pasveikinom. Nuo stumbryno pasukom į Krekenavos regioninio parko muziejų. Sužavėjo siena ir grindys su tikro dydžio gyvūnų pėdomis. Laukė įdomi ekspozicija ir prizai už atsakymus į klausimus. O pabaigoje ėjome gamtos „Pojūčių taku“, išbandėme vėjo stiprumą sūpuoklėse, basomis - kojų takus, medžio energiją pajutome medinėje lovoje. Nuo apžvalgos bokšto pasidairę, į Saločių pusę akis nukreipę, linksmučiai namo pardundėjom.
 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien10
mod_vvisit_counterVakar73
mod_vvisit_counterŠią savaitę141
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę799
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2365
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį19823
mod_vvisit_counterViso557609

Prisijungę: 4
Jūsų IP: 3.238.121.7
,
Šiandien: Jul 23, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120