Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Rudenėlio šventė

        Rudenėlis, dar šiltas ir švelnus, išmarginęs linksmai lapus, spalio 29 d. pakvietė Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos ikimokyklinukus, priešmokyklinukus ir pradinukus į šventę „Rudens kraitelė“.

           Visą savaitę grupėse, klasėse vyko kūrybinis projektas„ Rudens mozaika“. Vaikai, naudodami įvairias meninės raiškos priemones, kūrė darbelius iš gamtinių medžiagų, vaisių ir daržovių. Jiems namie talkino ir tėveliai. Šventės dieną pasidžiaugėme gamtoje ir mokyklos koridoriuose eksponuojamais arbeliais.  Vaikštinėjome po rudeninį Saločių miestelio parką. Kiekviena klasė turėjo užduotį, kurią atliekant pasitikrino, ar gerai pažįsta parko medžių lapus. Po to teko įminti mįsles apie vaisius ir daržoves. Prizas- saldi Rudenėlio dovana. Pagal nurodytą aprašymą dovanėlę parke teko patiems vaikams susirasti, nes Rudenėlis ją paslėpė... Vaikai džiaugėsi švente, patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką.

Last Updated (Wednesday, 03 November 2021 19:04)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien160
mod_vvisit_counterVakar216
mod_vvisit_counterŠią savaitę160
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę5547
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19044
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5341
mod_vvisit_counterViso554465

Prisijungę: 6
Jūsų IP: 44.192.48.196
,
Šiandien: Jun 24, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120