Rudenėlio šventė

Rudenėlis, dar šiltas ir švelnus, išmarginęs linksmai lapus, spalio 29 d. pakvietė Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos ikimokyklinukus, priešmokyklinukus ir pradinukus į šventę „Rudens kraitelė“.

Visą savaitę grupėse, klasėse vyko kūrybinis projektas„ Rudens mozaika“. Vaikai, naudodami įvairias meninės raiškos priemones, kūrė darbelius iš gamtinių medžiagų, vaisių ir daržovių. Jiems namie talkino ir tėveliai. Šventės dieną pasidžiaugėme gamtoje ir mokyklos koridoriuose eksponuojamais arbeliais.  Vaikštinėjome po rudeninį Saločių miestelio parką. Kiekviena klasė turėjo užduotį, kurią atliekant pasitikrino, ar gerai pažįsta parko medžių lapus. Po to teko įminti mįsles apie vaisius ir daržoves. Prizas- saldi Rudenėlio dovana. Pagal nurodytą aprašymą dovanėlę parke teko patiems vaikams susirasti, nes Rudenėlis ją paslėpė... Vaikai džiaugėsi švente, patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką.

Last Updated (Wednesday, 03 November 2021 19:04)