Gegužės 27 d. 1-4 kl. mokiniai su mokytojomis ir mokinio padėjėjomis vyko į edukacinę- pažintinę ekskursiją į Anykščius. Mokiniai lankėsi Arklio muziejuje, kur susipažino su senaisiais lietuvių amatais ir kaimo buities tradicijomis. Edukacijos metu senovinėje troboje mokiniai patys kepė duoną, sužinojo apie jos kelią nuo grūdo iki stalo ir smagiai praleido laiką kartu. Pradinukai aplankė garsųjį Puntuką. Pasivaikščiojo Anykščių medžių Lajų taku bei grožėjosi šilelio gamta, važinėjosi traukinuku.
Mokiniai apsilankė Šeimyniškėlių piliakalnio istoriniame komplekse, kur, kaip teigiama, kažkada seniai buvusi Mindaugo gynybinė pilis, vadinama Voruta. Ten mokiniai užsiėmė įvairiausiomis veiklomis: šaudymu iš lanko, muštynėmis su maišais, išklausė ginklų pristatymą pagal istorinius tarpsnius ir kt.
Pradinukai aplankė Laimės žiburį – kopdami aukštyn ir leisdamiesi žemyn, skaičiavo laiptelius.
Pavargę, tačiau pilni įspūdžių ir įdomių patirčių mokinukai grįžo namo
