Nuo 2013 m. visos Europos Sąjungos mastu vykdomame projekte „Atgal į mokyklą“ dalyvauja ir mūsų mokykla. Projektą Lietuvoje įgyvendina Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija.
Gegužės 25 d. su mūsų mokyklos 5-9 klasių mokiniais susitiko Užsienio reikalų ministerijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai grupės narė Žydra Senkuvienė, kuri įdomiai papasakojo apie Europos Sąjungą, kuo naudinga Lietuvai narystė Europos Sąjungoje. Mokiniams paaiškino apie artėjantį labai svarbų įvykį – Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai. Taip pat papasakojo apie diplomatų, apie savo darbą tiek Lietuvoje, tiek įvairiose pasaulio šalyse. Mokiniai aktyviai įsijungė į pokalbį, uždavė daugybę klausimų. Viešnia pasidžiaugė mokinių aktyvumu ir apdovanojo aktyviausius kamuoliukais su ES simboliais.
