Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

„Naktis mokykloje 2022“

Po kelerių metų pertraukos mokykloje vėl vyko prevencinis renginys „Naktis mokykloje 2022“. Lapkričio 25 dienos vakare visi susirinko į Kultūros centro salę. Susirado sau patogiausias vietas ir įsikūrė.

Į renginį pakvietėme Pasvalio rajono PK Bendruomenės pareigūnę Modestą, kuri vaikams kalbėjo apie "Smurtą artimoje aplinkoje". Svarbu jo netoleruoti ir laiku atpažinti. Apie tai ir buvo susitikimas mokantis atpažinti smurtą ir jo atsiradimo priežastis. Vėliau mokiniai modeliavo įvairias situacijas, jas analizavo. Na, o susitikimo pabaigoje žaidė linksmą, įtraukiantį žaidimą.

Po to vyko įvairios sportinės estafetės, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytojas Kostas Solovjovas ir anglų kalbos mokytoja Sandra Vitkevičiūtė. Vėliau mokiniai skirstėsi į veiklų sekcijas. Vieni ėjo kepti picų, prižiūrimi mokytojo padėjėjos Saidos Petrošaitienės. Kam maisto gamyba ne prie širdies, ėjo su dailės mokytoju Boleslovu Tuskėnu gaminti dekoracijų mokyklos langų puošimui. Treti dalyvavo draugiškose krepšinio varžybose.

Pasistiprinę ir atgavę jėgas mokiniai demonstravo savo žinias protų mūšyje, kurį parengė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Oksana Vaserytė. Ačiū psichologei Dianai Kraptavičienei ir lietuvių kalbos mokytojai Jurgai Gylytei Pečiokienei už protmūšio vedimą ir sveikas, saldžias dovanas vaikams. Vėliau mokiniai šoko just dance, dalyvavo muzikinėje viktorinoje, kuriai pasiruošti padėjo muzikos mokytoja Kristina Piestinienė.

O kaip naktis be lobio paieškos! Susiskirstę į komandas mokiniai įnirtingai ieškojo lobio, vadovaudamiesi duotomis užuominomis ir atlikdami prie jų paliktas užduotis. Vėliau smagius judriuosius žaidimus vedė Mokinių tarybos atstovės 10 klasės mokinės Gabrielė ir Roberta, 9 klasės mokinė Eimantė. Po aktyvios veiklos laukė naktinis filmas. Ačiū visiems mokytojams prisidėjusiems prie renginio organizavimo, idėjų generavimą, veiklų koordinavimą ir budėjimą jo metu.

Last Updated (Thursday, 01 December 2022 19:53)

 

Pirmokai „Žaliojo raštingumo" dirbtuvėse“

1-os klasės mokinukai dalyvavo nuotolinėje dailės ir technologijų pamokoje – kūrybinėse „Žaliojo raštingumo“ dirbtuvėse, kurią pasiūlė projekto „Kita forma“ komanda. Vaikai mokėsi antrinėms žaliavoms suteikti naują gyvenimą. Jų kūrinys – spalvingas ir saldus Advento kalendorius iš nebereikalingų popieriaus ritinėlių.

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:26)

 

Edukacinis užsiėmimas apie tatuiruotes

Šiandien piešiniai arba tattoo ant kūno yra populiari saviraiškos forma, kuri atspindi žmogaus pasaulėžiūrą ir mąstymą. Nors seniau lietuviai nepuošė savęs tatuiruotėmis, tačiau šiandien ši, kitų tautų tradicija, įleidžia šaknis į mūsų jaunų žmonių gyvenimus ir dažnai, turėdami pasirinkimo galimybę, jie savo kūną išmargina bereikšmiais piešiniais. 6–10kl. mokiniai turėjo edukacinį užsiėmimą, kurio metu buvo skatinami domėtis savo ir kitų tautų tradicijomis, būti sąmoningomis ir kritiškai mąstančiomis asmenybėmis, o pasirinkta tatuiruotė būtų tik priemonė atskleisti savitą individualumą.

Last Updated (Thursday, 13 April 2023 21:27)

 

Baigėsi #walk15 žingsnių iššūkis!

Pastarieji du mėnesiai mokyklos mokiniams buvo puikūs. Vaikai galėjo dalyvauti žingsnių skaičiavimo konkurse ir atstovauti savo mokyklą. Pasekti jų pavyzdžiu buvo kviečiami bendraklasiai, mokytojai, šeimos nariai. Kiekvienos dienos nueitus žingsnius ėjikai fiksavo savo telefono programėlėje #walk15. Rezultatai džiuginantys! Iš viso nueita 7 856 414 žingsnių, užauginta 28 460 virtualių medžių.
Išrinkti #walk15 žingsnių nugalėtojai
I vieta atiteko 6 klasės mokinei Otilijai Ratkutei – 654 072 žingsniai.
II vieta 5 klasės mokinei Ievai Remeikaitei – 511 673 žingsniai.
III vieta 5 klasės mokinei Gabijai Venclauskaitei – 487 404 žingsniai.
Nugalėtojai apdovanoti partnerių Visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis. Sveikiname ir raginame nepamiršti judėti ir toliau!

Last Updated (Thursday, 01 December 2022 19:51)

 

Papildomi užsiėmimai Namišių skyriaus mokiniams

Lapkričio mėn. Namišių skyriaus mokiniai turėjo daug papildomų užsiėmimų. Juos aplankė ugniagesys – gelbėtojas. Priminė apie saugų elgesį su ugnimi, kaip elgtis kilus gaisrui ir kokių taisyklių turi laikytis žiemą...
Dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žaidžiame teatrą“. Pasipuošę grimu ir kaukėmis skaitė pasakas vaidmenimis...
Kitoje edukacinėje pamokoje ,,Smalsučių laboratorija“, kuri vyko Pasvalio krašto muziejuje patys atliko bandymus. Sukėlė lietų bei audrą stiklinėje. Sužinojo, kas yra ugnikalniai ir patys sukėlė jų išsiveržimą. O galiausiai pasigamino ir sniego.
Pradinukus aplankė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Ji priminė kaip reikia saugotis užkrečiamų ligų ir sveikai gyventi. Padovanojo knygutes „Sveika gyvensena“. Atlikdami užduotis vaikai geriau supras, ką reiškia sveikai gyventi.
 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien96
mod_vvisit_counterVakar51
mod_vvisit_counterŠią savaitę362
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę491
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2232
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį3920
mod_vvisit_counterViso532312

Prisijungę: 1
Jūsų IP: 34.236.191.0
,
Šiandien: May 23, 2024

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120