Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Paieška
Mokiniams, darbuotojams

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

Stovykla Namišių skyriuje

Namišių skyriaus mokiniams 5 dienas vyko stovykla „Smalsučiai“. Pirmą dieną vyko stovyklos atidarymas, susipažinome su taisyklėmis. Šią dieną skyrėm sportui. Antrą diena praleidome žaisdami įvairius stalo žaidimus. Trečią dieną vykome į edukacinę pamoką „Gintarinė pasaga“. Susipažinome su įvairiais naminiais gyvūnais ir jų priežiūra. Ketvirtą diena užsiėmėme darbeliais - gaminome segtukus plaukams. Stovyklą užbaigėme turistiniu žygiu. Palinkėjime vieni kitiems geros vasaros ir išėjome džiaugtis vasara.

Last Updated (Wednesday, 21 September 2022 12:19)

 

Dieninė vasaros stovykla „Kodėlčiukai II“

Birželio 9─15 d. vyko  pradinių klasių mokinių dieninė vasaros stovykla „Kodėlčiukai II“. Programos tikslas- prasmingas vaikų laisvalaikis, ugdant  kūrybiškumą, iniciatyvą, socialines emocines bei pažinimo kompetencijas. Programą padėjo įgyvendinti  nemažas būrelis savanorių bei keli mokyklos darbuotojai.

Buvusi Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Roma Jakubonienė supažindino vaikus su Saločių miestelio kovų už laisvę istorija ir pravedė pėsčiųjų žygį po Saločių miestelį.

Pasvalio r. Saločių seniūnijos sporto instruktorius Modestas Baika, Pasvalio futbolo centro atstovai A. Lekas, bei Š. Kazlauskas  mokė vaikus žaisti sportinius žaidimus bei mažąjį futbolą.

Pasvalio kultūros centro Saločių skyriaus kultūrinių veiklų organizatorė Ingrida Viržintienė, kartu su kolege režisiere Loreta Gasiūnaite, supažindino vaikus su teatro pasauliu. Vaikus mokė improvizuoti ir kurti trumpus etiudus.

Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai mokėsi tapyti ant stiklo. O stiklinį puodelį dekoruoti padėjo mokytoja R. Kačerauskienė. Mokytoja M. Sakalauskienė supažindino vaikus su tapymo piršteliais technika.

Vaikai džiaugėsi sukurtais kūrybiniais darbeliais.

Stovyklą baigėme edukacine išvyka į Biržų krašto muziejų „ Sėla“ bei smegduobių tyrinėjimu.

 

Karjeros diena „Mano hobi – mano darbas“

Birželio 10 d. mokykloje vyko Karjeros diena „Mano hobi – mano darbas“. Kas yra darbas? O kas yra hobi? Ir kaip savo mėgiamą veiklą paversti darbu. Galbūt sudėtinga, tačiau tikrai įmanoma. Dar senovės kinų mąstytojas Konfucijus yra pasakęs: „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“. Šiomis mintimis mokytoja K. Piestinienė pradėjo renginį, kurio metu mokiniams buvo pasiūlyta pasižiūrėti video medžiagą apie ateities profesijas, kurios galbūt bus populiarios 2030-2050 metais. Po to Jaunųjų Poškiečių būrelis, vadovaujamas mokytojos J. Pečiokienės, pristatė savo veiklą ir gido profesiją.

5-10 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su buvusia mokyklos mokine Samanta Lingyte, kuri pristatė savo pasirinktą profesiją ir kitas Biržų technologijų ir verslo mokymo centre galimas studijuoti profesijas. Taip pat mokykloje svečiavosi buvę mokyklos mokiniai Kostas Butkus, Amanda Ratkutė, kurie pasakojo apie savo gyvenimo ieškojimus, bandymus ir atradimus, ieškant sau mielos, patinkančios veiklos.

Mokiniai galėjo ir praktiškai susipažinti ir išbandyti keletą profesijų. O tai padaryti jiems padėjo siuvėja Rimantė Ratkienė, aksesuarų kūrėja Rasa Banienė, virėja Irma Kumžienė, medžio apdirbėjas Gintautas Kačerauskas ir ŽŪB „Saločiai“ direktorius Rolandas Džiugis.

Anglų kalbos ir fizinio ugdymo mokytojas Kostas Solovjovas su mokiniais pasidalino savo istorija apie tai, kodėl jis tapo mokytoju ir kaip sportas, atsiradęs jo gyvenime, tapo toks svarbus. Taip pat pristatė mokymosi galimybes ir specialybes, kurias galima įgyti studijuojant LSU.

Last Updated (Tuesday, 14 June 2022 16:52)

 

Pažintinė išvyka

 

Gegužės 24 d. penkiasdešimt 2–8 klasių mokinių kartu su  mokytojomis Regina Kačerauskiene, Gražina Jarašūniene, mokytojo padėjėja Greta Misevičiene ir psichologe Diana Kraptavičiene dalyvavo pažintinėje išvykoje. Išvyka buvo vykdoma pagal pažintinę žuvininkystės programą „Išauginta Europos Sąjungoje“. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) Kauno rajone, Akademijos miestelyje. Teoriškai susipažino su akvakultūros vystymosi Lietuvoje istorija, VDU ŽŪA Akvakultūros centro veikla, žuvų auginimui taikomais būdais, naudojama įranga ir technologijomis, pagrindinėmis Lietuvoje auginamų žuvų rūšimis. Praktiškai pamatė uždaras apytakines sistemas bei jose auginamas žuvis (eršketus, šamus, vaivorykštinius upėtakius, karpius, plačiakakčius, amūrus ir kt.), jų gyvenimo ypatumus bei reikšmę sėkmingam žuvų auginimui. Po skanių pietų, visi smagiai grįžo namo kupini įspūdžių.

Visi eskursijoje dalyvavę mokiniai atsiliepė, kad buvę labai įdomu! Pamatė daugybę visokiausių žuvų, daug sužinojo ir šauniai praleido dieną. Agnė Paškevičiūtė sakė: „Buvo smagu ir visi labai draugiškai elgiasi, daug visko sužinojo, labai patiko!“ Brigita Navickaitė linkėjo tokią išvyką pakartoti! Elinga Dumbrauskaitė pasidalijo įspūdžiu: „Visi buvom draugiški, autobuso galas – super kompanija!“ Erlandė Navickaitė važiuodama džiaugėsi: „Labai labai patiko! Linksmą ir gerą nuotaiką namo vešim!“

Psichologė D. Kraptavičienė

 

„Space Art“

Nuo 2021 m. gruodžio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d. 7-9 klasių mokiniai dalyvavo Europos astronomijos švietimo asociacijos (EAAE) organizuotame projekte-konkurse „Space Art“. Projekto tikslas skatinti mokinius pažinti astronomiją ir stiprinti savo kūrybiškumą.

Fizikos mokytoja Vitalija Petronienė

Last Updated (Wednesday, 25 May 2022 20:55)

 

Informacija

 Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Adresas: Vytauto g. 11, Saločiai, Pasvalio r.
Tel. (8 451) 40 458; 40 589
El.p. salocium@pasvalys.lt (buhalterija); salociumokykla@gmail.com

Lankytojų skaitiklis

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien120
mod_vvisit_counterVakar532
mod_vvisit_counterŠią savaitę999
mod_vvisit_counterPraėjusią savaitę694
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4215
mod_vvisit_counterPraėjusį mėnesį5426
mod_vvisit_counterViso434508

Prisijungę: 5
Jūsų IP: 44.192.247.184
,
Šiandien: Jan 27, 2023

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include(template_debug.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'template_debug.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/saalys/domains/salociumokykla.lt/public_html/templates/jaw047/index.php on line 120